Wpis z mikrobloga

Przed chwilą spruła się do mnie jakaś madka bo miałem czelność wejść do tej samej windy co ona XD

Podjechałem sobie na lunch do galerii handlowej i żeby nie latać na około obiektu i po ruchomych schodach wsiadam do windy, do której wsiadła też i ona. Z wielkim wyrzutem pyta się mnie dlaczego nie mogę skorzystać z ruchomych schodów. Bo winda jest dla potrzebujących. Na moje pytanie gdzie jest tak napisane odpowiedziała że nie powinienem się do niej przysiadać. To jej mówię że winda jest dla każdego a poza tym mam maseczkę i jestem zaszczepiony. Jak będę miał kiedyś dzieci to zrozumiem, usłyszałem xD Klasyczne odpieluszkowe zapalenie mózgu

#madki #odpieluszkowezapaleniemozgu #coolstory
  • 9
@Viarus_: zalezy jaka winda, ale do windy w metrze sie zawsze jakies #!$%@? musi #!$%@? bez najmniejszej torby. A windy sa ciasne. Czesto to sa takie stare #!$%@? co i tak maja za darmo komunikacje.
Ogolnie winda mozna ominac bramki, ale mozna je tez ominac darmowa wejsciowka ktora jest na kazdej stacji
via Android
  • 0
@programista15cm stary ona weszła do windy z wózkiem a ja za nią, bez żadnej torby i jechaliśmy na to samo piętro xD spokojnie by jeszcze dwie osoby weszły, przejazd windą pół minuty, bieganie na około galerii i po ruchomych schodach 5 minut xD