Wpis z mikrobloga

Jakie biuro rachunkowe polecacie?

Próbowałem w infakcie ale po długiej i wyczerpującej rozmowie została podana cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może zmienić na innego, tańszego księgowego w infakcie zanim się podpisze jeszcze umowę i pełnomocnictwa?

Albo w #rzeszow ktoś jest w stanie polecić coś do prowadzenia #jdg?

#ksiegowosc #firma #programista15k
  • 15
@Hav0c: :-) najlepiej popytać znajomych i wziąć normalne biuro które działa lokalnie i masz możliwość spotkania się, pogadania itp.
Infakt to praktycznie korpo w którym nie przebijesz się jak będziesz chciał bardziej pogadać o twojej sytuacji.
Infakt to praktycznie korpo w którym nie przebijesz się jak będziesz chciał bardziej pogadać o twojej sytuacji.


@Luigi93: w inFakt w przypadku mojej JDG i tak wszystko robi wybrany księgowy, a sam inFakt dostarczą tylko oprogramowanie. Jak chcę o czymś pogadać to po prostu dzwonię do księgowego. On też dzwonił np. jak chciał się upewnić ile ja w końcu zapłaciłem Amazonowi, który wystawił po niemiecku fakturę w EUR z polskim NIP
#programista15k


@Hav0c: ifirma.pl?
Wszystko sobie sam ksiegujesz, w razie czego dzwonisz do ksiegowej, piszesz maila - masz pomoc w cenie i pytasz jak. Mozesz ich dolaczac do maili z US, beda odpisywac w Twoim imieniu.
Poza tym mozesz ksiegowac wszystko tak kreatywnie jak potrafisz + potrafia fajnie doradzic.
W miesiacu mi przy 10-15 fakutrah zajmuje to max 10 minut.
Btw masz rozpisane w liscie zadan wszystko co masz zrobic, wiekszosc rzeczy
@Hav0c: https://www.infakt.pl/ksiegowi/ tutaj możesz sobie wyszukać kogoś kto Ci lepiej podpasuje

Ja sobie ogarniam sam. Faktury kosztowe się rozczytują w 9/10 przypadków bezbłędnie. Do 3 faktur za darmo. Pierwszy rok 20zł, drugi i kolejny 40zł. A tutaj jeszcze 10% zniżki na pierwszą płatność przy rejestracji z tego linku Infakt
Wygląda to podobnie jak opis wyżej. Najlepiej zarejestrować się na kilku i sprawdzić który serwis jest najczytelniejszy.