Wpis z mikrobloga

#motoryzacja witam jakie alternatywny polecacie dla golfa auto ma być dla żony 20-25k. Rozważałem i30, ceed albo a3 ale każdy inna opinia. Golf wydaje mi się narazie najlepsza opcja. Chcę żeby był ekonomiczny tani w naprawie i w miarę niezawodny. Dzieki
  • 9
@nikoafc86: Fiat Bravo II z silnikiem 1.4 T-Jet, a do tego instalacja LPG. Ewentualnie wersja ze słabszym benzyniakiem. Dla kobiety w zupelnosci wystarczy. W tej kwocie kupisz młodsze roczniki, w których już była montowana dobra skrzynia biegów (w starszych rocznikach były z nią problemy).
@inko-gnito: Miałem fiaty i mam vagi, w fiacie do szału doprowadzały mnie ciągłe drobne awarie elektryki. To szyba się nie opuszcza, to radio gra na jeden głośnik, to wentylator kabinowy się zepsuł, to żarówki pali. Kupiłem vaga i od tego czasu spokój (PSA też mam, tam tylko w zawieszeniu raz w roku coś do zrobienia, reszta nie ma co się czepiać).
@Czill23: prawko mam od 20 lat i jeździłem tylko Włochami (Fiat, Alfa) i Japończykami (stara Honda). Nie miałem żadnych problemów, żadnych awarii. Większość znajomych jeździ niemcami i ciągle coś się dzieje. I są to poważne awarie typu silnik, skrzynia, sprzęgło, zawieszenie. Często narzekają na rdze.