Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam lekko ponad 30 lat, dwójkę dzieci, dom, dobra pracę. Nie jestem szczęśliwy

Mój związek trwa od szkoły średniej. Jesteśmy razem od 15 roku życia. Było lepiej i gorzej ale ślub i dzieci były naturalna konsekwencją a nie świadoma decyzja. Szkoda że rozumiem to dopiero dziś

Dziś kilkanaście razy dziennie dostaje ostre komentarze na temat wszystkiego co robię źle. A źle robię niemal wszystko.

Nie jestem bez skazy ale robię wiele żeby żona była zadowolona. Zmieniłem pracę na zdalna żeby więcej opiekować się dziećmi. Sprzątam tylko ja. Podział prac domowych jest przynajmniej sprawiedliwy jeśli uznać że to nie ja robię więcej.

Żona od 3 lat nie pracuje bo zajmuje się dziećmi. Uważam że opiekujemy się wspólnie ale wg niej " wszystko jest na jej głowie"

Każda próba rozmowy to gigantyczna afera. Jestem mega spokojnym człowiekiem praca nauczyła mnie spokojnego argumentowania i nie pokazywania nerwów.
Żona odbiera każda próba rozmowy jak atak. Ciągle jestem tym atakującym który się nad nią znęca kiedy ona ma tak ciężko.

Życie to więzienie. Pisze żeby się wyżalic bo nie wyobrażam sobie rozwodu bo bardzo kocham dzieci. A wiemy jak to potem w sądzie wygląda.
#zwiazki #logikaeozowychpaskow #rozwod #depresja mimo wszystko #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6156ba80c1495c000ae1e218
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam lekko ponad 30 lat, dwójkę dzie...

źródło: comment_1633084623xVNlR2Y1y6cIFjx5rPjrIf.jpg

Pobierz
  • 92
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoja kobieta jest sfrustrowana, nie pracuje, nie ma ambicji, nic nie osiągnęła, jest kurą domową, w internecie codziennie obserwuje kobiety przebojowe, modelki, kobiety sukcesu. Całą swoją złość na ten stan rzeczy przelewa na ciebie, za swoje niepowodzenia obwinia ciebie, wmówiła sobie, że nic nie osiągnęła przez to, że wszystko jest na jej głowie i będzie to powtarzać nawet gdybyś przejął jej wszystkie obowiązki.

Znam kilka takich kobiet, które pójście na
@AnonimoweMirkoWyznania:
niestety jest tylko jedna droga! im szybciej to zrozumiesz tym lepiej!
tą drogą jest potężny strzał w ryj! oczywiście nie taki fizyczny!
małżeństwo to pole bitwy i każdy kto twierdzi, że jest inaczej kłamie! oczywiście jedni prowadzą wojnę w jeden a inni w drugi sposób jednak na końcu i tak nie da się nie pobrudzić rąk... im dłużej oddajesz pole tym potem trudniej wrócić do homeostazy. w związkach, w których
@AnonimoweMirkoWyznania: Dzieci e takim małżeństwie i tak będę się męczyć, przy Waszych ciągłych kłótniach. Zacznij zbierać dowody na to jak żona Cię atakuje czy nie dopuszcza się rękoczynów. Zbieraj wszystkie rachunki jakie wydajesz na dzieci gdzie z nimi sam jeździsz i le Tu się poświęcasz na wychowanie (praca zdalna ) itp itd. Gdy będziesz miał już wszystko naszykowane idziesz do dobrego prawnika z informacja ze dzieci chcecie wychowywać wspólnie albo Ty