Wpis z mikrobloga

Nie wchodziłem na tag od dłuższego czasu i widzę, że tutaj jakaś alternatywną rzeczywistość. Zgadzam się, że straszny gnój się zrobił, ale zastanówcie się kogo Wy bronicie? Przecież Wiktoria to typowa p0lka. Laska nie ma za grosz autorefleksji, myśli, że ja ludzie nie lubią bo jest ładna i odnosi sukcesy xD Mnie od początku wkurza swoim zachowaniem. Nie mówię, że stoję pod drugiej stronie, ale traktuje ich wszystkich na równo. Przecież to jak ona się zachowała z Łukaszem to jest pożałowania godne. Widac od razu, że laska traci kontrolę po troche alko i w normalnym świecie juz by dawno była przeruchana przez Łukasza. I jeszcze mu powiedziała, że ona potrzebuje #!$%@? czyli nie zadowoli się Miłoszem tylko trzeba wiekszego Chada. A to wszystko pozniej to widac, ze to tylko gra zeby nie wylecieć z programu

#hotelparadise
  • 24
@myidioci żaden #!$%@?, fakt jest taki, że zraniła tym Miłosza, a później z rana mu powiedziała, że potrzebuję #!$%@?. Nie wyobrażam sobie zebym chciał mieć cokowliek do czynienia z taką osobą po tym

@Przemas129
@slepauliczka
Ewidentnie w tym sezonie wiekszosc uczestników jest nastawiana bardzo na grę, moim zdaniem sa siebie warci wszyscy