Wpis z mikrobloga

Hej, Mirki i Mirabelki!
Mam prośbę - siostra pomaga w schronisku #psitulas w #poznan, ratują bardzo często psy w ciężkich stanach, z lękami, chorobami i wieloma innymi przypadkami, które zrobił człowiek.. O ile kogoś takiego można nazwać człowiekiem..
Dzisiaj chciałam prosić Was o pomoc przy zbiórce na leczenie, karmę, maty i inne rzeczy niezbędne dla tych psiaków. Nie proszę o miliony, proszę o chociaż głupią złotówkę, albo chociaż zaplusowanie, aby udało się zdobyć większe zasięgi. W komentarzu dodam Wam link do zbiórki i fotki związane z aktualną psią mamą, którą udało się uratować w ostatnim momencie!
Historia psinki sprawia, że naprawdę przestaje wierzyć w ludzi, z dnia na dzień myślę, że już gorszej historii nie usłyszę na temat krzywd jakie przeżywają te zwierzęta, ale bardzo często jestem wyprowadzana z błędu co dobija jeszcze bardziej.
Siostra bardzo często bierze psy do siebie na tymczas, ratuje je, uczy podstaw, załatwiania się na dworze, radości z życia, zabaw.. Wyciaga je z lęku do człowieka! Jestem z niej cholernie dumna, lecz wiem, że niestety granica tych przykrych zdarzeń się nigdy nie skończy. Gdybym tylko mogła, to sama wzięłabym wszystkie i dała im dużo ciepła!
Liczę na Was, chociaż na głupia złotówkę, będę wdzięczna.
Pomyślę o jakimś prezencie może w nagrodę, gdy uda się uzbierać co nieco!
Oczywiście jeśli macie ochotę możecie zakupić jakiekolwiek potrzebne rzeczy typu karma, maty, zabawki, itp i je podesłać kurierem, albo nawet przywieźć na miejsce, jeśli macie po drodze do Poznania ()
Nie będzie też problemu, aby wziąć pieska na spacer, pobawić się, pobyć chwilę i okazać im troszkę czułości!
A dzisiaj chce Wam przedstawić psią mamusie, która ledwo przeżyła.
#psy #adopcjazwierzat #schroniskodlazwierzat #pomocy #kiciochpyta
https://zrzutka.pl/3n6m8w
Tuptol - Hej, Mirki i Mirabelki!
Mam prośbę - siostra pomaga w schronisku #psitulas w...

źródło: comment_1633295564ap2jZCMR2aCfYbqjDYPy94.jpg

Pobierz
  • 25
@powsinogaszszlaja problem polega na tym, że nie mają głównej siedziby, więc najlepiej wysłać do paczkomatu, ewentualnie napisać do mnie na priv i podam adres (jest to dom jeden z założycielek i nie chciałabym podawać go tak mega publicznie), wtedy ustalimy szczegóły.
@powsinogaszszlaja też racja, człowiek już przyzwyczajony, że fb jest 'podstawą'. No cóż - w każdym razie w razie pytań zapraszam na priv, mogę odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakkolwiek uwiarygodnić fakt, że nie chce nikogo oszukać. Jestem otwarta na jakąkolwiek pomoc, a przyda się nawet najdrobniejsza.
@prawa_reka_kubicy Maty/podkłady
Royal Starter 11-25kg
Smycze przepinane
Szelki typu guard
Szelki guard trójobręczowe tzw antyucieczkowe
Obroże
Zabawki jakiekolwiek, gryzaki, szarpaki, interaktywne
Smaczki z dużą zawartością mięsa (np alpha spirit polwilgotne)
Suszone/wędzone uszy wolowe/wieprzowe/dzika czy np żwacze albo penisy

Dostałam ogólną listę rzeczy, które przydadzą się do tej matki, szczeniaków, gdy zaczną dorastać i ogólnie do reszty psów.
Jeśli potrzeba więcej szczegółów, to zapraszam na priv.