Wpis z mikrobloga

@jalotnik83 24 Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką i to z nowego testamentu więc niech nie stęka że to ta gorsza część
  • Odpowiedz
@jalotnik83: W komentarzach mocne słowa jak na ludzi którzy potem grzecznie biorą ślub/chrzest/.. w kościele bo się boją co rodzice/dziadkowie powiedzą. xD ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@aniaczy: Nie zamierzam brać ślubu kościelnego. Dzieciaka sie spodziewamy i rodziny zostały poinformowane, ze chrztu nie bedzie. W takim razie mogę komentować?
  • Odpowiedz
@jalotnik83: Nie szkoda ci było czasu, na robienie tego w wordzie, a potem papieru i tuszu na drukowanie, i to wszystko tylko po to, żeby zrobić post na portalu ze śmiesznymi obrazkami, który ma na celu ośmieszenie i obrzydzenie ludziom chrześcijaństwa?
  • Odpowiedz
  • 0
@liminal no to chyba ta zaległa za zimę 2021, a w styczniu 2022 będzie kolejna (bo chyba nikt już nie łyknie kolejnych lokdałnów) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
tak tak, wszystko to nieprawda, mój kościółek jest nieskazitelny i każdy chce go oczernić za wszelką cenę. Powtarzaj 50 razy jako pokutę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Voraz: tak, tak wszystko to prawda, mój kościółek jest skazitelny i nikt nie chce go oczernić za wszlką cenę. Powtarzaj 50 razy jako mantrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz