Wpis z mikrobloga

@jacekgoc: @Oaken_arm Nie #!$%@? mnie cudze szczęście, nie w tym rzecz. Chodzi o to, że oni wręcz promują nałogi, głównie alkoholizm, a nie wychodzenie z nich. Po pierwsze, żyją w bańce i zapraszają ludzi sukcesu, jakichś artystów czy innych biznesmenów. Gdzie tu miejsce na trudną historię zwykłego Kowalskiego, który nie ma kasy na ich prywatne terapie i musi #!$%@?ć w jakiejś gównopracy? Poza tym słuchając tych podcastów można dojść do wniosku,
@jacekgoc: No to dobrze, że otworzył. Oczywiście, że bycie alkoholikiem to coś złego, bo choroba nigdy nie jest dobra. A wyrzuty sumienia u każdego pewnie pojawiają się indywidualnie.
@RenkaRenkeMyje: Bzdura. Np Zulczyk się leczył w prywatnym ośrodku. Strachota tylko mówił, że nie miał za co, więc był w publicznym. I o wysokości długu nigdy nic nie słyszałem od żadnego.
Gdzie tu miejsce na trudną historię zwykłego Kowalskiego, który nie ma kasy na ich prywatne terapie i musi #!$%@?ć w jakiejś gównopracy?


@budep @RenkaRenkeMyje: : O jednym jestem przekonany: darmowe terapie, te dostępne w publicznych ośrodkach, są lepsze niż te drogie prywatne. Byłem na drogiej, zamkniętej. Później, już suchy, poznałem też realia tych darmowych. Od tamtej pory minęło wiele lat, ale kręcę się już na trzeźwo w tym środowisku i uważam,