Wpis z mikrobloga

Mirki polecicie jakies patenty zeby sobie dorobic troche poza etatem? Chciałabym zarabiac kolo 12k w tej chwili mam 6k na etacie, robiłem troche fuch po robocie - elektryka niskie prady itp ale sporo sie przy tym trzeba narobic wiec troche slaba opcja na dorabianie, pozatym mam brak ciaglosci w zleceniach. Dorabiam jeszcze na koparce do krypto i samych kryptowalutach ale na tym tez jakies frytki. Moze jakis handel na olx? Powiedzmy ze 20k moge miec do inwestycji #finanse #pracbaza #zarobki
  • 3
Chciałabym zarabiac kolo 12k w tej chwili mam 6k na etacie, robiłem troche fuch po robocie - elektryka niskie prady


@Eplan: wiecej fuch mniej etatu, jak sie poczujesz mocniej w nogocjowaniu czy zarzadzaniu czasem (a to dosc wazne) bedzie nawet wiecej niz 12k jako elektryk
@spidero: etatu nie da rady tak zmiejszyć :) pozatym na etacie pracuje w branzy przemyslowej i tam mam duzo wieksze doświadczenie. Tak jak mówiłem tych fuch to za dużo nie mam i średnio mi się chce naginać na budowie wolę prace przed komputerem.