Wpis z mikrobloga

Mirki, ma ktoś z Was Galaxy 4 z LTE? Chciałem kupić, ale sporo wątków o tym, że nawet krótka rozmowa po LTE powoduje wyświetlenie komunikatu o przegrzewaniu się zegarka i potem sporo trzeba czekać. Niby wyszedł jakiś update teraz, ale nie znalazłem jednoznacznego info, że to naprawili.
#smartwatch #samsung #galaxywatch
  • 11
@mentari: Orange - jeśli nie chcesz abonamentu to polecam Flex'a. Wszystko działa bez problemu, masz jeden numer na dwóch kartach. Jeśli jesteś w innej sieci, a nie chcesz się przenosić ze swoim numerem do Orange Flex to polecam kupić starter za 5zł w Orange na kartę i robić przekierowania - sam tak śmigałem ponad pół roku i polecam. Wychodzi tanio i nawet nie aż tak bardzo upierdliwie.
Jeśli jesteś w innej sieci, a nie chcesz się przenosić ze swoim numerem do Orange Flex to polecam kupić starter za 5zł w Orange na kartę i robić przekierowania - sam tak śmigałem ponad pół roku i polecam. Wychodzi tanio i nawet nie aż tak bardzo upierdliwie.


@krry: możesz opisać jak to wygląda w praktyce?
@mentari:
Kupujesz najtańszy starter Orange na kartę, rejestrujesz się do Mój Orange i zmieniasz w ustawieniach kartę "fizyczną" na eSIM. Podczas całego procesu kartę "fizyczną" musisz mieć w telefonie, do czasu jej dezaktywacji. Po całym procesie karta fizyczna będzie do wyrzucenia, gdyż się dezaktywuje, a Ty w zegarku będziesz miał eSIM, który będzie jedyną kartą dla tego numeru. Warto wykupić sobie za 3zł jeszcze "rok ważności konta" oraz doładować (ale nie
@iolsh: W sensie miałeś problemy, ale już nie masz czy nigdy nie miałeś, bo niedawno kupiłeś? No i korzystasz z e-sim, a telefon zostawiasz w innym miejscu? Ile rozmawiasz i jaki zasięg wtedy masz?