Wpis z mikrobloga

Skusiłem się jeszcze na iphona 13 pro z dostawą za 4 miesiące, jak sobie przypomnę o tym wątku to napiszę czy mi doszło czy nie xD Ale sądzę, że dowód że dostałem maka chyba wystarcza na dowód, że firma nie robi w #!$%@? klientów (przynajmniej nie przez allegro, przez które zamówiłem tego maka)
Przez stronę, chyba jeszcze nie mają sklepu allegro z tego co się pytałem dzwoniąc do nich do biura. Ja zamawiałem maka przez jakieś konto ich pracownika (chyba właściciela) i była tylko jedna aukcja z takimi makimi, pare ich tam było do wyrwania.
Nie powiem, że czytając trochę ten wątek wachałem się, żeby znowu im zaufać, ale nie widzę osobiście sensu po tym jak przysłali mi maka a jak kupiłem inny sprzęt za tą samą cenę to nagle mieli by mnie oszukać. Z car4vip było chyba to samo, a teraz są super-sprzedawcą potwierdzonym przez allegro xd.
Mam dopiero 19 lat i mogę nie znać się na życiu ale ogólnie ufam ludziom, przez całe życie wiele razy się przejechałem nie ma co #!$%@?ć że nie, ale i tak zawsze daje drugą szansę a nawet czasami trzecią albo czwartą xd
Zamawiałem od nich ze strony 3 produkty, dzisiaj dostałem informację, że zegarek został wysłany, również taka sama informacja widnieje w aplikacji InPost. Reszta urządzeń zostanie wysłana przed nowym rokiem ponieważ nie dostali jeszcze z hurtowni, także Panowie strona 'legitna', nie bać się i zamawiać.
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. - Więc w czym problem? Osobiście zamawiałem wszystko doszło jakby nie doszło sprawa zostałaby zgłoszona.
Jak już mówiłem, jak ktoś mi nie wierzy bo mam świeże konto na wykopie to zapraszam do kontaktu na instagramie gracooo_7 albo Facebooku Gracjan Marszałek.