Wpis z mikrobloga

Mirki z #lublin PARKING POD OLIMPEM jest płatny czy nie ??
Byłam tam 3 lata temu ostatni raz i z tego co pamiętam był nie płatny, teraz pojechal tam mój brat, był na zakupach 50 minut po czym wrocil a za wycieraczka miał mandat za parkowanie na którym były napisane jego nr tablicy rejerstacyjnych z błędem bo zamiast 9 wpisana była 8... zastanawiam się czy to nie jest jakiś oszust.. płacić czy nie??

Kwota nie jest duża przez to nie zbiednieje ale jak mają nabijać odsteki i przyjdzie za jakiś czas do zapłaty 5 razy więcej..
#pytanie #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panidrwala: tak w ogóle to dziwnie to rozwiązali.
1. Jest czas na darmowe Parkowanie, chyba 1 godzina ale i tak trzeba "zarejestrować się" w parkomacie,
2. Pierwsza płatna godzina = 2zł
3. Każda kolejna rozpoczęta godzina = 3zł
4. W parkomacie nie dostajesz ani biletu ani paragonu. Widzisz tylko komunikat "zarejestrowano Parkowanie"
5. BARDZO dużo osób ma problem żeby w ogóle skorzystać z parkomatu. Sam się męczyłem wczoraj bo jest mega
  • Odpowiedz
@In_bocca_al_lupo: no i jak to jest niby weryfikowane, czy ktoś się wpisał, czy nie? Ja to olewam póki co.

Moim zdaniem to może być etap przejściowy przed postawieniem jakichś szlabanów, czego się spodziewałam od momentu rozpoczęcia tego paskudztwa zwanego Zeusem

@panidrwala: na 99% oszust
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarkaMleczna: nie mam pojęcia, może weryfikują jakoś na monitoringu i wysyłają pracownika, może pracownik ma listę rejestracji na tablecie i chodzi sobie co jakiś czas ¯\_(ツ)_/¯
Jak dla mnie to sam fakt braku dowodu płatności jest bardzo śliski
  • Odpowiedz
@panidrwala tak jest płatny. Pełno tablic o tym na środku parkingu. Parkometry przy każdym wejściu do galerii. Oprócz ślimaka przy Leroy. Twój brak jest ślepy. Współczuję.
  • Odpowiedz