Wpis z mikrobloga

@2023: Debilizm na poziomie "nie pomagajmy ofiarom wojen za granicą, bo w naszym kraju dzieci też głodne chodzą". No, ale widać tylko Waszą socjalistyczną tożsamość i idee odpowiedzialności zbiorowej. Żaden lekarz nie ma prawa kierować się swoim sumieniem, bo Szumowski i Niedzielski nam służbę zdrowia zamrozili, a niektórym nawet wydało się to wygodne.
  • Odpowiedz
po tym co się #!$%@?ło przez ostatni rok, można powtarzać nawet 600 razy.


@2023: Jak dla mnie to teleporada likwiduje 80% niepotrzebnych wizyt u lekarza
Mojego młodego ugryzł kleszcz - cyk, skierowanie na badania na bolerioze przez telefon. Po co ma lekarz oglądać młodego jak i tak nic tam nie wypatrzy?
Potrzebuje przedłużenia recepty na leki - cyk, teleporada
Jestem przeziębiony - cyk, prosty wywiad przez telefon, jakieś podstawowe leki, jak
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to teleporada likwiduje 80% niepotrzebnych wizyt u lekarza


@Pienio69: gorzej, jak potrzebujesz czegoś więcej, niż recepty na katar, a wtedy okazuje się, że to nie jest twój wybór, czy weźmiesz teleporadę, czy nie.
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Chłopu się pewnie pierwszy raz w życiu bon mot udał. Ale wykop jest bastionem, który krytykę medyków traktuje jak katolstwo obrazę uczuć religijnych, więc zaraz się uruchomią
  • Odpowiedz
po tym co się #!$%@?ło przez ostatni rok, można powtarzać nawet 600 razy.


@2023: Zwłaszcza jak 600 PiS-owskich trolli otrzymuje SMS-em ten sam przekaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanManieglev: na Śląsku w praktycznie każdej przychodni były możliwe wizyty normalne, tyle tylko że na konkretną godzinę i nie wpuszczali wcześniej. Najbardziej wytrwałe babcie stały w śniegu przed przychodnią. Większość ludzi jednak sama wybierała teleporady. Nie wiem czy Śląsk był pod tym względem wyjątkowy, bo wszyscy w koło mówią że były tylko teleporady. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
teleporady zamieniano np. leczenie onkologiczne (


@2023: no, ale kto to zapoczątkował, lekarze, czy ministerstwo? Kto odpowiada za nadmiarowe zgony poprzez skupienie sie na tylko jednym typie pacjęta?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pienio69: logika dobra, gdyby nie to że pochłonęła kilkaset tysięcy ofiar. Problem polegał na tym, że w teleporady zamieniano np. leczenie onkologiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@2023: A to ciekawe, bo mojej mamie jakoś wyleczono raka w szczycie pandemii i nie była wyjątkiem, oddział onkologiczny działał na pełnych obrotach z zachowaniem odpowiedniego rygoru sanitarnego
  • Odpowiedz
Debilizm na poziomie "nie pomagajmy ofiarom wojen za granicą, bo w naszym kraju dzieci też głodne chodzą".


@60scnds: Akurat te dzieci na granicy z białorusią cierpią wyłącznie przez chciwość swoich muzułmańskich ojców którzy zrobią wszystko żeby dostać się do socjalistycznego "raju"
  • Odpowiedz
Debilizm na poziomie "nie pomagajmy ofiarom wojen za granicą, bo w naszym kraju dzieci też głodne chodzą".

@60scnds: Akurat te dzieci na granicy z białorusią cierpią wyłącznie przez chciwość swoich muzułmańskich ojców którzy zrobią wszystko żeby dostać się do socjalistycznego "raju"


@Phallusimpudicus: debilizm w rodzaju "pomagajmy ofiarom wojen ale tylko tym którym udało się od tych wojen uciec do bezpiecznej Białorusi" xD
  • Odpowiedz