Wpis z mikrobloga

po tym co się #!$%@?ło przez ostatni rok, można powtarzać nawet 600 razy.


@2023: Jak dla mnie to teleporada likwiduje 80% niepotrzebnych wizyt u lekarza
Mojego młodego ugryzł kleszcz - cyk, skierowanie na badania na bolerioze przez telefon. Po co ma lekarz oglądać młodego jak i tak nic tam nie wypatrzy?
Potrzebuje przedłużenia recepty na leki - cyk, teleporada
Jestem przeziębiony - cyk, prosty wywiad przez telefon, jakieś podstawowe leki, jak
@PanManieglev: na Śląsku w praktycznie każdej przychodni były możliwe wizyty normalne, tyle tylko że na konkretną godzinę i nie wpuszczali wcześniej. Najbardziej wytrwałe babcie stały w śniegu przed przychodnią. Większość ludzi jednak sama wybierała teleporady. Nie wiem czy Śląsk był pod tym względem wyjątkowy, bo wszyscy w koło mówią że były tylko teleporady. ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pienio69: logika dobra, gdyby nie to że pochłonęła kilkaset tysięcy ofiar. Problem polegał na tym, że w teleporady zamieniano np. leczenie onkologiczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@2023: A to ciekawe, bo mojej mamie jakoś wyleczono raka w szczycie pandemii i nie była wyjątkiem, oddział onkologiczny działał na pełnych obrotach z zachowaniem odpowiedniego rygoru sanitarnego
Debilizm na poziomie "nie pomagajmy ofiarom wojen za granicą, bo w naszym kraju dzieci też głodne chodzą".

@60scnds: Akurat te dzieci na granicy z białorusią cierpią wyłącznie przez chciwość swoich muzułmańskich ojców którzy zrobią wszystko żeby dostać się do socjalistycznego "raju"


@Phallusimpudicus: debilizm w rodzaju "pomagajmy ofiarom wojen ale tylko tym którym udało się od tych wojen uciec do bezpiecznej Białorusi" xD