Wpis z mikrobloga

W październiku mija dokładnie rok istnienia mojej firmy () W tym czasie wykonałam wiele projektów ogrodów, w tym również dla sympatycznych Mireczków. Zainteresowałam się bardziej ekologicznymi rozwiązaniami w ogrodzie, rodzimymi roślinami i myślę, że już jakiś styl moich ogrodów zaczął się klarować.

A poniżej projekt ogrodu dla starszego małżeństwa z dorosłymi już dziećmi. Dom został dla nich zaprojektowany indywidualnie, to coś w stylu nowoczesnej stodoły, a ja do niej doprojektowałam tarasy i placyk z paleniskiem i grillem

Jeśli macie pytania o pracę architekta krajobrazu, o ogrody lub potrzebujecie polecenia jakiś fajnych roślin - piszcie w komentarzu!

#ogrodnictwo #ogrod #budujzwykopem #poznan #chwalesie
kjut_dziewczynka - W październiku mija dokładnie rok istnienia mojej firmy (。◕‿‿◕。) W...

źródło: comment_1633701400RfONyUsiicHALEDCCa77DT.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@kjut_dziewczynka: Gratulacje, niech Ci się wiedzie! Mam takie pytania:
1) jaka alternatywa dla tui (szpaler przy płocie, zielony cały rok, nie wymaga opieki/podlewania, itp.)
2) gdzie w necie kupić sensowne drzewka owocowe (wiśnie, czereśnie, śliwki) oraz krzewy (maliny)?
  • Odpowiedz
Robimy to! na wiosnę planuje ogaranąć swój ogród. Temat nie jest prosty bo pewnie będzie ogród kaskadowy. Jak można się z Tobą skontaktować?
  • Odpowiedz
@kjut_dziewczynka: masz znajomości w sprawie wykonywania potem tych projektów? będę potrzebował projektu ogrodu (ale wpierw muszę ustalić czy uda mi się kupić działkę graniczącą z moją) i potem od razu wykonawcy tego projektu. Całe podwórko do zaorania (obecnie 23a), więc pewnie będzie kosztować miliony, ale trudno.

Aktualnie jest problem z siłą roboczą. Mama walczy kolejne półrocze z ludźmi od układania kostki, mi się udało znaleźć kogoś do remontu piwnicy, ale już
  • Odpowiedz
Bardzo ładny projekt ʕʔ
Jeśli na działce jest spadek, a sam taras będzie powyżej ogrodu o jakieś 1.5-2m, da się zrobić projekt zdalnie czy niezbędne są pomiary na miejscu? W sumie jak zagospodarować taką skarpę?
  • Odpowiedz