Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, właśnie dostałem prace w audycie jako stażysta. Na początku byłem bardzo zadowolony, jednak po pierwszych dniach czuje się jak ostatni debil bo nic nie ogarniam z kwestii rachunkowości. Natomiast zdecydowana większość stażystów jest albo w trakcie studiów albo po rachunkowości właśnie. Boje się ze jak dadzą mnie na jakiś projekt to się zesram ze stresu bo nie wiem nawet o czym oni mówią. Gdyby ktoś miał jakieś wskazówki czego się nauczyc albo z jakich źródeł korzystac to chętnie się dowiem!

#audyt #big4 #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61601800fdc8fa000aff7def
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 12
OP: @cadmus: nie, ale nie chce wskazywać gdzie dokładnie
@xxvv: @dziecielinapala:
Niby tak, rozumiem ale chciałbym mimo wszystko jakoś się do tego przygotować poza godzinami pracy. Nie chce się pytać o każda pierdołe co oznacza. Może znacie jakieś abc audytu dla ułomnych, książkę o sprawozdaniach finansowych napisana w przystępny sposób albo jakieś strony poświęcone tej tematyce. Cokolwiek co mi pomoże w obecnej sytuacji.

Ten komentarz został dodany przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak inni piszą, nie bój nic. Ja poszedłem w audyt po pedagogice i myślałem na początku co ja tu #!$%@? robię a jestem już prawie 4 lata i jestem mega zadowolony. Skoro Cię przyjęli wiedząc jakie masz studia itd. to znaczy, że nie przeszkadzało im Twoje poprzednie doświadczenie. Pytaj o wszystko i tyle :) a co do literatury to każda książka o rachunkowości będzie dobra.
I jeszcze bym dodał,
@cadmus: powiesz jakie są przykładowe zadania dla stażysty w audycie? Jestem w trakcie szkoleń i na razie wydaje się jakby ktoś do mnie mówił po chińsku. Z tylu głowy mam myśl, że na początku może nie będzie aż tak źle, ale szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewać po szkoleniach.
@Jcmg: Ja z tego co pamietam to wszystkie miałam „więcej niż przeciętny”. Zostałam później zaproszona na rozmowę z Managerem i ostatecznie dostałam propozycje praktyk.