Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? xd Kręciłem sobie z jedną dziewczyną, można powiedzieć, że byliśmy w związku, bo wszyscy znajomi o nas wiedzieli i nie ukrywaliśmy tego. Tylko na święta rodzinne nie chodziliśmy razem. Trwało to jakieś dwa lata odkąd zaczęliśmy kręcić, było spoko, miło itd. Aż nagle, można powiedzieć z dnia na dzień, moja była powiedziała, że coś się wypaliło i ona nie chce dłużej tego ciągnąć. W skrócie #!$%@? z jej życia, a ona z mojego. No trochę słabo, bo to pierwsza osoba, w której byłem zakochany. Minął tydzień i ona już była w nowym chłopakiem xD Teraz się z tego śmieje, ale wtedy mocno i długo bolało to co zrobiła. No, ale jednak żyje się dalej. Od tamtej pory nie gadaliśmy ze sobą, minęło 10 miesięcy, a ona dziś do mnie dzwoni i mówi, że zrobiła błąd xDD Że bardzo żałuje, że nie powinna odchodzić, że jest głupia... Powiedziała, że pokłóciła się ze swoim nowym chłopakiem i zrobi wszystko, żeby naprawić naszą znajomość. I teraz najlepsze xDDD Ta kłótnia to świeża akcja i ona dzwoniła od niego z domu i prosiła mnie, żebym po nią przyjechał i stamtąd zabrał xD Ja mówię, że chyba jest #!$%@?, a ona #!$%@?ła "Nawet zrobię Ci loda, tylko przyjedź po mnie teraz" xDDDD No ja #!$%@?, #!$%@?ło już te dziewczyny do reszty. Zero wstydu czy coś, aż musiałem wpis zrobić, bo mega mnie to #!$%@?ło
#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki
  • 10
@pajda_chleba_ze_smaluszkiem: Może chciała jakiejś deklaracji od OPa wcześniej? 2 lata nieformalnego nie każdemu pasuje. Przez te 2 lata OP mógł zrobić wiele. A skoro nieformalnie razem byli, to mogła nadal nie tyle szukać, co być wolna.. Opie z mojej strony - może Wam się ułoży i lepiej nie szukaj tu rad. Różne rzeczy się dzieją - nie oceniaj się z perspektywy osób trzecich, a tego, czy jesteś szczęśliwy i tego jak