Wpis z mikrobloga

@Adom007 idę chyba zaraz odpalić jeden-szóstkę, na kompie cały czas mam. Szkoda tylko, że tyle zajebistych nutek czy innych dźwięków z countera #!$%@?ło. Chciałbym usłyszeć jeszcze raz te gówno piosnki, disco polo czy inne ścierwa. Jak ktoś chce może jeszcze jakiś nostalgiczny spust jebnąć.
@Czart_: jutro mogę Ci to ogarnąć bo teraz jestem w pracy, co prawda nie wiem jak z ilością graczy na tym konkretnym serwerze, ale mam wrażenie, że tego typu serwerów jest jeszcze cała masa. Tak naprawdę to chyba na tym się teraz głównie opiera cs.

Jak ostatnio włączyłem to cofnąłem się do 2010 roku, bo wszystko jest dokładnie tak samo, nawet sebki z #!$%@? mikro xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackWidower: Mirku widzę że częściej grasz,
Powiedz mnie Ty czy dużo cheaterów gra? Bo ja będę ogarniał temat jakoś w połowie grudnia i się zastanawiam czy warto czy lepiej filmik na YT sobie włączyć jak ktoś gra xD
@BlackWidower #!$%@? mikro, bo jednak cs 1.6, to wiadome. Serwery są podobne, aczkolwiek ciężko znaleźć coś z kultowymi piosenkami znanymi z lat świetności szesnastki. Teraz zwykle słychać rapsy pokroju maty czy innych takich, nie ma tekstów "dziabnął mnie", "double kill", takie małe gówna cieszące główkę. No chyba, że się mylę, ale raz na jakiś czas jeszcze odpalam cs'a i gdzieś wbijając tego nie widzę
@Adom007:

Mirku widzę że częściej grasz

oj nie, kiedyś troszkę grałem bardziej dla śmiechu ale zawsze dostawałem w pape i tak naprawdę to nigdy nie umiałem w to grać xD jeśli chodzi o mnie to wychowałem się na GTA SAMP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no ale generalnie myślę, że warto, o ile masz grę na steam, bo jednak jest ten vac i coś tam pewnie chroni przed