Wpis z mikrobloga

#incel ma gorzej niż zgwałcona różowa z #pieklokobiet . Niemożność uprawiania seksu jest gorsza od bycia zgwałconym, gdyż trwa długotrwale, nie jest tylko jedną krótką nieprzyjemną chwilą jak gwałt. Dotyczy tego samego - bycia zmuszonym do czegoś związanego z seksem, w tym przypadku do jego braku co odbija się na zdrowiu psychicznym i w konsekwencji także somatycznie, tylko że 100x bardziej niż w przypadku gwałtu.
#przegryw #pieklomezczyzn
  • 23
@Wogybogy: Setki tysiecy mezczyzn w samej polsce jeszcze wiekszą tragedie przezywaja kazdego dnia bo nie mogą zaruchać co jest podstawową czynnością wymaganą do pełni zdrowia i normalnego rozwoju człowieka, jak jedzenie i oddychanie.
I tak, chodziło mi o prawdziwy gwałt, że gwałt. Ciesze sie że striggerowałem tak mocno.
@sepuqqu: Ale nie jestem gejem. Kobieta zgwalcona przez mezczyzne nadal uprawia seks z osoba plci przeciwnej do ktorej ma pociąg. Wolałbym mieć ten mikro procent szansy że zostane zgwałcony jak kobiety ale mieć takie branie jak one niż mieć prawie zerowy procent szansy na zgwałcenie i prawie zerowy na poruchanie jak ma przecietny facet.
@sepuqqu: Ryzyko jest i tak #!$%@? małe. Tak, wolałbym żeby była taka statystyka. NAWET gdyby do tego doszło to i tak nie byłoby to takie złe jak bycie incelem. Nawet przeszkody ktore maja kobiety w swoim zyciu są easy mode w porownaniu do tych z ktorymi męczą się mężczyźni,