Wpis z mikrobloga

Obserwatorzy Szkolnej chyba widzą, że Struś zmienia się powoli w żywe zombie? Czy w tej sytuacji osoby twierdzące, że lokatorom S17 pomagają, czyli Sraadek, Aron i Rafał, nie powinne w końcu pomóc nitromaniakowi? Pomoc nie polega na czerpaniu zysków! Jak Struś odwali kitę, to pojawi się problem odpowiedzialności za niepełnosprawnego umysłowo i życiowo jupitera.
A może Olgierdano pomoże, w końcu to taki kozak i ułaniec, pomaga pieskom i biednym dzieciom, wyjaśnia zakłamanych meneli i mieszka obok? Człowiek o wielkim sercu i jeszcze większych zapowiedziach powinien zareagować!

#kononowicz #suchodolski #uzaleznienia #patostreamy
  • 22
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: To tak jak byś wziął dziadka na chodzie z rentą górniczą i dawał mu jeść a przytulał byś prawie cały hajs ale jak dziadek by dostał udaru i go sparaliżowało to oddał byś go do przytułku . I tak samo zrobi górska #!$%@? jak ćpun zdechnie dodatkowo wyczyści konto. Tak że nie licz że olo będzie latał po domach pogrzebowych a rudy gej tylko odetnie kupony ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@8artman: hobbystycznie składał donosy do urzędu xD takie gówno to możesz tym antybobolackim śmietnikom wciskać. To że Olgierdano to robi dla beki i on tak naprawdę niczego nie chce osiągnąć zaczęliście mówić dopiero po tym jak #!$%@?ł sprawę ze Sławkiem. Bo przecież on odniósł sukces jak na hobbistycznego donosiciela i alkoholika. Odciął Sławka od szkolnej na kilka dni. Oczywiście miał go odciąć całkowicie ale lepiej o tym nie wspominać a poza
  • Odpowiedz
@8artman: Ameryki nie odkryłeś. Kto ma mu wytykać błędy? Pozbawione krytycznego myślenia antybobolackie ofermy? Poza tym można krytykować każdego i nawet robienie czegoś hobbystycznie nie sprawia że jest się poza zasięgiem krytyki. Słabo sobie to wymyśliłeś z tym hobby, już lepsza była ta wasza linia obrony, że Olgierdano nie jest częścią szkolnej tylko komentatorem a takich jupiterów nie powinno się krytykować.
Podążając twoją logiką, @WulkanizatorOponMozgowych ma takie hobby że lubi wyjaśniać
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: z tym że Olgierd prezentuje moralnie poziom poniżej rudzielca to popłynąłeś. Najbardziej wątpliwą moralnie rzeczą jaką Olgierd zrobił było roznoszenie ulotek z podobizną menela, ale to jest nic do samego regularnego koszenia na kasę obu szkolnych zwierzątek, o prowadzeniu tam prywatnego zoo z podglądem 24/7 nie wspomnę. Co do tych 250 filmów - można zarzucać powtarzalnośc kontentu, ale z 2 strony gdyby nie te filmy to duża część widowni dalej
  • Odpowiedz
@NPCno123123 ale ja nikogo nie usprawiedliwiam. A co więcej, ciągle od takich jak ty słyszę, że myślę tak albo tak. Nie jesteśmy kolegami, nie znasz mnie i nie próbuj analizować mojego punktu widzenia, bo to ty i twoi koledzy jesteście ślepi na argumenty. Co więcej, to właśnie wy sobie tworzycie problem Olgierda.
  • Odpowiedz
@cl-sr: zwróć uwagę, że nigdy nie przedstawiałem Meksyka jako osoby kryształowej czy godnej naśladowania! Sensowna krytyka nikomu nie zaszkodziła i nie zaszkodzi. Jednak to, co robił i robi nadal olgierdano jest moim zdaniem podłe, przekroczył bowiem granice przyzwoitości do której nawołuje. Zapomniałeś o wyzwiskach jakimi się posługuje pod adresem oponenta, bezzębny kombajn do zbierania petów, to tylko drobny przykład. Jakbyś się poczuł gdyby cię spotkała taka "krytyka"??
Inną kwestią jest prawdomówność
  • Odpowiedz
wy sobie tworzycie problem Olgierda

@8artman : Problem olgiedano, stworzył sam ogierdano, skoro on wyjaśnia i krytykuje, to musi się liczyć z oceną innych.
Ja mu daję szansę, niech pomoże realnie Strusiowi, a nie zrzutki za pieniądze wielbicieli taniej rozrywki!

jeśli 250 filmów to obsesja, to ile masz wpisów na jego temat? Straszna hipokryzja

@8artman: ilość to jedno, jakość to drugie! Hipokryzja tkwi w szczegółach, jeśli hipokryzją nazywasz pisanie prawdy a
  • Odpowiedz
@WulkanizatorOponMozgowych: Chcąc nie chcąc "kombajn do zbierania petów" nie mija się z prawdą, bo mexyk pety pod zodiakiem zbierał. To był jego wybór, a nie coś wyssanego z palca. Co do wyzwisk, to podam trochę skrajny przykład, ale na nim będzie łatwo zrozumieć: jeśli np. taki Trynkiewicz zacząłby widnieć w przestrzeni publicznej i próbował w taki sam sposób jak menel robić ludzi w uja, to rozumiem że powinniśmy reagować w sposób
  • Odpowiedz