Wpis z mikrobloga

@Neubert: nie wiedziałem, że judaizm, to rasa. Czyli lewactwo prześladując chrześcijan też jest rasistowskie tak samo jak bazgranie po kościołach. Dobrze wiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widać, że ogólnie niewiele wiesz, skoro wyciągasz takie kretyńskie wnioski ¯_(ツ)_/¯ Polecam zaznajomienie się z terminem rasizmu kulturowego.


@greven: dobrze wiedzieć, że tych którzy piszą o "polaczkach", "polactwie" i inne tego typu wysrywy można podciągnąć pod rasistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dokładniej to kulturowy rasizm zastępczy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Widać, że ogólnie niewiele wiesz, skoro wyciągasz takie kretyńskie wnioski ¯(ツ)/¯ Polecam zaznajomienie się z terminem rasizmu kulturowego.

@greven: dobrze wiedzieć, że tych którzy piszą o "polaczkach", "polactwie" i inne tego typu wysrywy można podciągnąć pod rasistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dokładniej to kulturowy rasizm zastępczy.
@skitarii: Jak widzę wasze wywody to wiem już dzięki komu i skąd wziął się tag #urojeniaprawakoidalne. XD
@skitarii: Jak widzę wasze wywody to wiem już dzięki komu i skąd wziął się tag #urojeniaprawakoidalne. XD


@Frasad: stąd, że neuropki mają ból dupy o jakiś komentarz, ale nie mają logicznych argumentów aby mu zaprzeczyć, więc wymyśliły jakiś śmieszny tag, żeby można było go wpisać w komentarzu zamiast argumentu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo wystawiłeś komentarz na 9 linijek w którym nie ma żadnej twojej
Jak muszą się czuć studenci o poglądach nacjonalistycznych? Jak ludzki odpad, i dobrze. Sami tak wybrali.

nie mają logicznych argumentów aby mu zaprzeczyć


@skitarii: to, że nie rozumiesz logicznego wywodu to jest twój problem, a nie mitycznych neuropków xD
to, że nie rozumiesz logicznego wywodu to jest twój problem, a nie mitycznych neuropków xD


@AtoMan: wskażesz ten logiczny wywód w zdaniu:

Jak widzę wasze wywody to wiem już dzięki komu i skąd wziął się tag #urojeniaprawakoidalne. XD"


Czy po prostu tym wysrywem potwierdzasz mój komentarz i pokazujesz gwóźdź wbity w mózg? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@greven: Rasizm = uprzedzenie/nienawiść do ludzi ze względu na ich rasę. Ta tabliczka ma oczywisty błąd bo w języku polskim mamy słowa deklarujące powód powstania getta ławkowego - antysemityzm czy ksenofobię. Żydzi padali ofiarami antysemityzmu nie rasizmu. Ówczesne teorie rasowe m.in. dzielenie rasy białej na kilka grup rasowych były pseudonauką. Twórca chyba za bardzo żyje w zachodniej kulturze, gdzie słowo rasizm wypiera resztę słów adekwatnych do konkretnego zjawiska. Też ciężko mi