Wpis z mikrobloga

@biker89: nie wiem bo wprowadzony system rozmów z graczami wszystko blokuje i jest bez sensu. przykłady:
- giroud którego rotuję dosłownie CO DWA DNI wysyła IDENTYCZNEGO SMSa ze on jest zaniepokojony i w ogole i trzeba mu odpisywac na 3 sposoby zaden nie pomaga xDDD
- romagnoli wspomniał że chce podniesc hajsy, ok, przedłużyłem umowe, podniosłem mu zarobki z 55 na 65k. i co. i gówno xD. dostaje od niego info
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@darth_tazar: o panie, to widzę, że zamiast naprawić jedno to #!$%@? kolejne :/. Na online nie gram wcale, jaram się karierą od zawsze. Wyciąganie jakiś śmieciowych zespołów krok po kroku. Jest tyle prostych rzeczy, które #!$%@?ą, że szok ale hitem jest właśnie te niezadowolenie z czasu gry i wyników drużyny. Mogę wygrać wszystko a i tak na początku kolejnego sezonu wszyscy nagle #!$%@? niezadowoleni. Strasznie to jest irytujące. Liczyłem, że w
  • Odpowiedz
@biker89: a, czyli #!$%@? to po 19. W 19 było oki. Teraz jeszcze bonus - dostałem tekst od Zlatana, że "koledzy go prosili" zeby powiedzial ze w zespole morale są #!$%@? i cos trzeba zrobić. Tak. wychodzimy z LM z 1. miejsca, w lidze lider z duza przewaga. A oni mowia ze "zadowalamy sie drugim miejscem" XDDDDDD
  • Odpowiedz