Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@elvlad: a tam, przesadzasz

@pu100stan elvlad nie przesadza, tak to w realu wygląda, na początku moze i jest spoko bo jest to latwy i prosty sposob na odciecie się od negatywnych emocji i odreagowanie. Mozna tak jak @Hissis budowac sobie dragami samoocene, ale to wszystko jest sztuczne i nie warte kłaka bo jak jest potem odciecie od narkotyku to nagle wszystko wraca. Malo tego im dluzej cpasz tym wiecej potrzebujesz i
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Hissis z życia, nie tylko swojego. I nikt nigdy nie mial inaczej. Z czasem jest tylko gorzej. Ale baw sie, rob co chcesz, wybor jest twój nikt Ci nic na sile nie wciśnie. Z fartem :)
  • Odpowiedz
@Qbiik: Ok, jakbym miał jakieś problemy to mogę liczyć na Twoją pomoc w razie czego? Bo widzę, że Ty znasz się na temacie dobrze, to warto takiego doświadczonego starszego kumpla mieć i czerpać czasami jakieś rady gdy będę na rozstaju dróg jak to mówią
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hissis generalnie to tak, ale mam watpliwosci czy bedziesz w ogole chcial i czy cokolwiek z tego co wczesniej napisałeś to prawda, a nawet jesli to pewnie dosyc mocno przerysowana
  • Odpowiedz
sztuka jest zyc na trzezwo.

@elvlad: Mówisz też o alkoholu i papierosach? Bo to też narkotyki xD

Malo tego im dluzej cpasz tym wiecej potrzebujesz i nie o tolerke chodzi tylko to taka samonakrecajaca sie pętla

@Qbiik: przy psajko tak nie ma ;)
Tak czy tak gratki
  • Odpowiedz
@billuscher: Może jak chodzi o narkotyki jak marihuana, alkohol, tytoń, MDMA, amfetamina LD tego nie zastąpi ale "psychodeliki" jako środki używane do osiągania innych stanów świadomości (duchowe) już tak + czy podczas zażycia LSD możesz przeżyć zmienić się w ptaka i odlecieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Qbiik: Gratulacje życzę żebyś nie wrócił do nałogu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elvlad: albo przepicie
  • Odpowiedz
@billuscher: no alko to narkotyk. fajki jesli lubisz to pal bo one niezmieniaja swiadomosci. ale moim zdaniem fajki to syf i szkoda zdrowia choc sam jaralem to gowno kilkanascie lat. najlepsze ze na trzezwo fajki mi niewchodza a na bani jak najbardziej. dlatego teraz niejaram i lepiej mi.
  • Odpowiedz
@billuscher: kazdy ma swoje zdanie. ja jarac nie jarambo nielubie i mi nie smakuje. a ty jak lubisz cos robic to rob. ze zawieraja to niewiedzialem. ogolnie duzo ludzi co trzezwieja to jaraja szlugi bo lubia i to jedyna ich rozrywka.
  • Odpowiedz