Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grundzio12: @npwjsn: to ja już nie wiem jak gram solo to nie lepiej zrobić sobie palka na start? Z randomami nie ma co grać jak wczoraj sprawdzałem. Chodzi mi o solo granie żeby mieć jakąś podstawę.
@M83_: Ja sobie gram w D2 sorcem, po raz pierwszy w historii, zawsze gralem innymi postaciami.
Gram na fireballa, i fakt faktem - brakuje many, ale poza tym na kilka hitów czyszczę wszystko albo latam teleportem jak mi się strzelać nie chce.
Jedyny runeword na ten moment to leaf. 28 lvl, Łatwo się gra. Szybciej niż np. necromancerem czy amazonką.
Wtedy trzeba zbugować merca aby potworki nie mogły go atakować.

???


@graf_zero: idziesz z mercem waypointem do wewnętrznego monastyru, potem idziesz za drzwi po lewej stronie tak, żeby merc też przez nie przeszedł, jak jest za nimi to wracasz i zamykasz drzwi mercowi, po czym biegniesz na prawą stronę jak najdalej od merca. Po chwili powinien się sam pojawić obok Ciebie i wtedy jest zbugowany - potwory go nie atakują, krzywdę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirekSz: tak, dopóki nie zrobisz nowej gry, albo merc nie zginie, to będzie zbugowwny. Jeśli zrobisz ten trick z drzwiami gdziekolwiek indziej, to zadziała tak samo, tylko po prostu w tamtym miejscu jest to najłatwiej wykonać.