Wpis z mikrobloga

Zaraz trzeba szykować się do pracki, ale najpierw opowiem Wam w czym może Wam pomóc handlowiec w sklepie motoryzacyjnym ()

Większość osób kojarzy handlowców tylko z tego, że siedzą za monitorem i sprzedają częsci w hurtowni. Jednak usług motoryzacyjnych, które mogą świadczyć jest więcej niż sama sprzedaż.

Handlowiec może:

- wybrać dla Ciebie odpowiednie części, oleje, opony czy środki chemiczne specjalnego przeznaczenia motoryzacyjnego po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu

- wytłumaczyć Ci jak podawać daną chemię

- wydrukować Ci numery na części ratujące Twoje zdrowie lub życie

- udzielić Ci informacji na temat interakcji pomiędzy konkretnymi preparatami

- nauczyć Cię obsługi sprzęgła, bulbulatora, prędkościometru, ciśnieniomierza, obrotomierza i innych urządzeń

- zakwalifikować Cię do wymiany cześci i podać części

- znaleźć dla Ciebie specjalistyczną część, który pomoże w leczeniu pojazdu

- wykonać unikatowe cześci dla Ciebie

- pomóc skompletować Ci chemię samochodową

- odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania dotyczące motoryzacji lub naprawy

Mam nadzieję, że już niedługo do tego zestawu dołączą przeglądy cześci, a później kolejne usługi!

Miłej pracki wszystkim ʕʔ

#praca #pracbaza #medycyna #zdrowie #leki #farmacja #ciekawostki #apteka #motoryzacja
WMPP - Zaraz trzeba szykować się do pracki, ale najpierw opowiem Wam w czym może Wam ...

źródło: comment_1633947295yuyHCsUENz8HLE7AKJy3Bp.jpg

Pobierz
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WMPP: - wydrukować Ci numery na części ratujące Twoje zdrowie lub życie

W jakim sensie wydrukować numery? Po co mi w warsztacie numery części ratującej życie? Xd
@WMPP: zamawiałam kiedyś wahacz do koleżanki i ona nie wiedziała dokładnie wersji swojego samochodu, więc dałam Panu numer do niej

po pół roku stali się parą ()
@WMPP: xD te malpy handlowcy to jedyne co potrafia to znalezc cos w katalogu, i to tez nie zawsze, najlepiej podaj im numer czesci
A jak chcesz cos z innego auta dopasowac to w ogole zapomnij bo w katalogu sie nie krzyzuje i ouuauaaa nie dansie xD

Lepiej se w necie zamowic na to samo wyjdzie