Wpis z mikrobloga

@synkad: Peja to by prędzej nagrał z nim kawałek, Tede to nawet na pewno by chciał a Karramba... z czym do ludzi chłopie XD
@taksezyjepowolutku: #!$%@? jak stary dziad XD "tatuś go ustawił!" - co, teksty mu pisał? "Gada rzeczy oczywiste tylko nikt jeszcze o nich nie nawijał" - przecież zaprzeczasz sam sobie XD skoro do tej pory jakoś nikt o tym nie pisał to jednak nie jest to wcale
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 154
@Candy51: Gdyby urodził się w przeciętnym obesranym bloku w mieście powiatowym i za ojca miałby starego pijaka jebiącego w januszexie to można założyć, że raczej na pewno nigdy by do tego nie doszedł. Byłby w ogóle innym człowiekiem o innym stanie umysłu. Urodzenie się w zamożnej inteligenckiej rodzinie to instant wygryw, nieważne jak wyglądasz, masz hajs i możliwości rozwoju od najmłodszych lat. Najlepsze szkoły, spotykanie innych inteligentnych ludzi pełnych pasji, możliwości
  • Odpowiedz
@taksezyjepowolutku: Gdyby nie rozsądność jego rodziców, którzy po prostu wychowali dziecko tak, że odnalazł w sobie pokłady potężnego talentu, który sowicie został doceniony. Wychowanie w luksusie może łatwo zepsuć, ale on jest przykładem rodziny, gdzie dziecko przygotowano do własnej drogi, a nie mu tę drogę przygotowano.
  • Odpowiedz
@synkad:
„Co jak co ale jak Karramba nagrywał to mata skakał staremu z jajka na jajko. A poza tym jeśli on jest taki zajbeisty to czemu nie nagrał nic z Borixonem czy Popusiem?”

a teraz przygłupie zobacz jego nowa płytę i kto się dograł do maty xD znowu wyszedłeś na kretyna, idź już spać bo o 22 na magazyn
  • Odpowiedz
@steeloff: Sam jesteś przygłupem bo zakładasz że muszę obserwować wszystkie wysrywy każdy jeden kawałek danego rapera. Mam ciekawsze rzeczy do roboty po za tym magazynierzy od ciebie więcej kasy koszą:)
  • Odpowiedz
@steeloff: Bo nie podoba mi się promowanie takich #!$%@?ńców to raz a drugie jeśli zakładasz że mam czas szukać sobie czy ktoś z nim nagrał kawałek to #!$%@? wybacz ale nie mam czasu. Po za tym na jaki grzyb się czepiasz moja sprawa co sobie tu pisze na tym debilnym portalu.:)
  • Odpowiedz