Wpis z mikrobloga

@Candy51 "gdyby nie kariera" ()
I jeszcze te teksty ze to wszystko dzięki bogatym starym...nie wierzę w głupotę niektórych tutaj. Rozumiem, że dupka boli bo młody zdobywa świat w tak mlodym wieku, ale zapewniam was, ze ja i większość tutaj nawet mając takie warunki jak on wcale nie skończyła by jak on. Trzeba mieć dużo charyzmy i odwagj, żeby wystąpić przed tłumem 40tys. ludzi. Pieniądze tutaj niewiele pomogą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Trybun_Plebejski: Generalnie masz rację tyle że w rapie akurat jest ogromna przewaga takich którzy wyrwali się z patologii, a tzw bananowiec raczej ma pod górkę. Już Taco to wytykali, a był ze zwykłej klasy średniej... Polskiej powiedzmy, bo na standardy zachodu to dalej z biedy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Candy51: Mówisz, "gdyby nie kariera". Ale też żeby taką karierę ogarnąć to po pierwsze trzeba chęci, a po drugie wielu umiejętności i wyrzeczeń. Może to właśnie dla nas, czyli ludzi z tagu sposób na opuszczenie świętego tagu.
  • Odpowiedz
@toporek1234: Friz ma zestaw cech które mu pozwoliły zrobić to co zrobił. Akurat nowe media jak yt są bardziej demokratyczne niż tradycyjne bo KAŻDY może wrzucić filmik i jeżeli trafi do widowni to może (może, nie musi) odnieść sukces. Wiadomo ze trzeba mieć jakiś tam budżet ale nie jest do tego potrzebny ojciec prawnik
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos: Nie zrobiłbym bo wstyd by mi było takie gówno wypuszczać ale jakbym chciał to jasne. Kontrowersyjny temat przekazany w rapie do tego profesjonalne studio i ju. Co jest wyjątkowego w tym co on robi? Ten ułom ma nawet wadę wymowy a ty się podniecasz jakim jest zajebistym raperem.
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz: Tatuś zapewnił mu profesjonalne studio do nagrań swoich #!$%@? utworów dał mu również kasę na teledyski i na prywatną szkołę o której w końcu jest patointeligencja więc no ( ͡° ͜ʖ ͡°) - pisze jeszcze raz bo nie mogłem edytować. Skąd wiesz że jestem przegrywem siusiaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)? To że jestem na tagu nie znaczy że mam życie jak jego
  • Odpowiedz
@forever__green: napisałeś, że gdyby Mata nie miał talentu to by nawet ojciec nie pomógł w odniesieniu sukcesu. A Ekipa jest właśnie przykładem gdzie nie ma się za grosz talentu, za to ma się hajs na tekściarza, producenta, całą otoczkę i gościa, który ten ich jęk w miarę przesteruje i można odnieść sukces.
  • Odpowiedz
@taksezyjepowolutku: Nobocoto kosztowalo wtedy jakies 70zl za godzine xD Kazdy licealista by odlozyl kwote na nagranie 5 numerow. Fumar mata powstala dlugo przed 100dni do matury czyli przed patointeligencja. Nic ci nie wyszlo ale sie upierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) W fumarmacie nie bylo teledyskow tylko obrazki kolorowe xd
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz: O fumarze nie słyszałem ale z tego co widzę to teraz te piosenki mają po pół miliona wyświetleń więc wtedy musiały mieć jeszcze mniej. Jego prawdziwy bum popularności miał miejsce po patointeligencji do której odnosi się to co napisałem wyżej. Nawet jeżeli na koncercie było tyle osób ile utrzymujesz to nie zmienia to faktu że robi #!$%@?ą muzykę co tak samo jak disco polo pokazuje że większość ludzi ma #!$%@?
  • Odpowiedz