Wpis z mikrobloga

Moi dziadkowie walczyli w PW. Zawsze bronie Powstancow mimo, ze sam pomysl jest dla mnie co najmmiej kontrowersyjny.
Ale fakt uczestnictwa w PW nie daje monopolu na nieomylnosc na wszelkie kwestie, szczegolnie polityczne.
Te glaby zagluszajace zachowaly sie prostacko, to oczywiste.
Tusk jednak zaprosil tak idiotyczna mieszanke pogladowa, ze rzygac sie chce. Na jednym wiecu wystapila weteranka PW i miller, komuch kolaburujacy z ZSRR, ktore patrzylo na zaglade Powstania. Na dokladke skompromitowana lempartowa i owsiak, ktory tlucze miliony na wlasny rachunek, niezaleznie kto rzadzi ale uchodzi za autorytet mimo, ze jest idiota intelektualnym i cwaniaczkiem kreujacym sie na zbawce ochrony zdrowia.
Naprawde wspolczuje ulomnosci intelektualnej ludziom co wspieraja te szopke.
#tusk #bekazlewactwa #bekazpodludzi
  • 21
  • Odpowiedz
zaprosil tak idiotyczna mieszanke pogladowa


@czarnapietruszka: zły Tusk, zaprosił przedstawicieli każdej strony i lewaków i centrum i uczestniczkę powstania. Zaprosił każdego kto chce pozostać w UE. I to Tusk tutaj dzieli społeczeństwo w którym 90% popiera UE.
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: A tam, nie ważne wyjście czy nie wyjście. Każdy jest #!$%@? na obecną władzę. Skoro była tam mieszanka ludzi, to trzeba zobaczyć na ich wspólny cel bo wątpię żeby nagle wszyscy się bali wyjścia z UE i słuchali gościa, który już raz dał się we znaki.
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: Tusk i np. ludzie którzy przyszła na manifestację. A dlaczego się obawiam? Bo Polski rząd i TK idzie na kurs kolizyjny z KE i TSUE, jaki jeszcze żaden kraj w wspólnocie nie obrał. To coś nowego, zastanawiam jak Polska chce pogodzić:
-TSUE nie ma prawa interweniować w polskie sprawy bo to sprzeczne z traktatami
-TSUE i KE interweniuje i nakłada realne kary i sankcję na Polskę, które Polska musi po
  • Odpowiedz
@Zordon_ no ok, powiedz jaki jest ich wspolny cel. Ludzie sie potrafia oburzac jedynie o kwestie obyczajowe ale to jest nieistotne ostatecznie.
Mnie pis sie tez nie podoba, nie mam socjalu a ostatnie zmiany uderzaja mnie po kieszeni ale potrafie spojrzec obiektywnie...
  • Odpowiedz
Ale fakt uczestnictwa w PW nie daje monopolu na nieomylnosc na wszelkie kwestie, szczegolnie polityczne.


@czarnapietruszka: tu się z Tobą w 100% zgodach, natomiast od zdania o Tusku to pierdoły. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale to za Leszka Millera Polska weszła do UE.
  • Odpowiedz
@Wedam bzdura. Pis nie chce wyjsc z UE a UE nigdy nie zechce wyrzucic Polski. Wierzysz w propagande i polityczne zagrywki. Nikomu sie to nie oplaca i obie strony to wiedza.
Nie wierz w #!$%@? tuska, ze jest inaczej.

Publicznie cie zapewniam, ze jak Polska wyjdzie z UE to mi mozesz uciac obie rece.
I zapewniam cie, ze koniec koncow, Polska dostanie te pieniadze. Jestesmy tak duzym rynkiem zbytu dla Niemiec, ze
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: Brawo Mistrzu, pora zrozumieć że podstawowa cecha takiego Tuska dająca mu to co dla niego najważniejsze czyli po prostu przetrwanie to bezlicowość

jak w tym filmie horrorze o bezlicowym, nie mów jego imienia bo zabierze Ci i innym twarz

to właśnie robi, proste skuteczne, dobrze się sprzedaje, nikt nie pyta
  • Odpowiedz
@jariosalieri ale miller teraz stoi ramie w ramie z ludzmi co krzycza, ze mamy komune.
Tusk zapraszajac taka mieszanke co nic soba nie reprezentuja pokazal, ze nie ma zadnego pomyslu. Nie przebija pisu robiac mix lempartowej, Powstancow, owsiaka, komuchow...
Na co on liczy? kto poprze taki cyrk?
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: nie będzie żadnego Brexitu...

Jestesmy tak duzym rynkiem zbytu dla Niemiec, ze zapomnij o powaznym konflikcie a tym bardziej Polexicie.


@czarnapietruszka: Ty myślisz, że Niemcy będą uginać karku przed Polakami? xD
Tym bardziej, że to Niemcy są tutaj na górze. Polska więcej eksportuje do Niemiec. Dla Polski Niemcy to 25% handlu, dla Niemiec 4%. A eksport Polski polega na niemieckich firmach, które mają podwykonawców w Polsce i mogą przenieść
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: Nie wiem czy orientujesz się co się dzieje z partia rządząca, mówisz ze nie chcą wyjść a oni sami tego nie wiedza. Tworzą w około siebie otoczkę walczących, suwerennych włodarzy, taka narracje sprzedają swojemu elektoratowi. Sprawa stała się zbyt medialna:turów, praworządność, lgbt.
Wiec jeśli unia się ugnie(czego oczywiście nie zrobi) to pokaże ze taka Polska może sobie robić co chce nie respektując zasad. W jakim celu ta cała szopka ze
  • Odpowiedz