Wpis z mikrobloga

@R__R: Mam drzwi wikęd do domu i drugi raz bym raczej wybrał coś innego. Drzwi kosztowały ok. 5k z montażem, to najcieplejsze drzwi wtedy oferowane, z zamkami antywłamaniowymi, ryglami, do tego pakiet szybowy P4. Pakiet pękł na gwarancji, został wymieniony, już po gwarancji pękł ponownie. Oryginalny pakiet był nieszczelnie założony, do tego uszczelki skrzydła wychodziły z wyfrezowań, wiało z nich, naprawiał to dystrybutor. Drzwi mają trzy zatrzaski, działał tylko środkowy, górny
@thewickerman88: to tak podsumuje dzisiejszą wycieczkę po wytypowanych punktach:

Byłem dzisiaj w kilku salonach, obsługa mnie nie porwała w żadnym z nich. Jest chyba gorzej niż z oknami

1. Drzwi Wikęd Protect RC3 + 43dB za 3600 zł brutto z montażem (w tym mam wzór tłoczony, lepszy wizjer i podcięcie drzwi pod wymiar).
2. Pol-Skone B30 (RC3 + akustyka) za 3900 zł brutto z montażem - wzór gładki, sprzedawca Bel-Pol
3.
@R__R: No to powodzenia. Jak kupowałem wewnętrzne to też dobiłem długi research i sporo szukałem :)

Czy ogółem warto tyle dać za drzwi? Czy lepiej zejść z wymagań.


Jak masz fundusze to chyba lepiej wydać. To jedna z tych rzeczy co są na lata i lepiej nie oszczędzać a kupić sobie porządne.

U siebie zewnętrzne mam takie jak zamontował deweloper i to są jakieś z Delty więc tu się nawet nie
@R__R: Hejka, i co wybrałeś, jesteś zadowolony? Pytam bo właśnie mi ten post wyskoczył w googlu jak szukałem jakiś recenzji drzwi Wikęd Protect :)