Wpis z mikrobloga

Tomek Jaroszek, kojarzycie typa? ma fajny podcast, gada z sensem i miło się słucha i z tym drugim co "analizował fundamentalnie" AQT Water (i wynik analizy był że spoko spółka XDDDDD) napisał "Śladami Warrena Buffeta", robił konfy o gejmingu itp itd.
no i ten oto ziomek, specjalista, na bank z wiedzą o wiele większą niż ja prowadzi portfel publiczny. i teraz ja patrząc na ten portfel pytam się: jak to jest kuźwa możliwe że taki łeb podejmuje takie decyzje iksde
#gielda
Pobierz affairz - Tomek Jaroszek, kojarzycie typa? ma fajny podcast, gada z sensem i miło się...
źródło: comment_1634052854bN6tHH9LZNUdPoJ3OchjP0.jpg
  • 25
@affairz: dopiero teraz zobaczyłem kto to jest. Gość napisał ksiazke "Śladami Warenna Buffetta" a siedzi glownie na GPW top kek. Powinien napisać "Śladami Grubego Januarego" to by byl przewodnik jak zrobic kase na bananie.
@Sabarolus: downstream? jak jest obecnie? pamietam ze powyzej 6 to mowiono ze jest OK. Ja sie dałem wyleszczyc z PKN za około 62 pln w kwietniu (nasluchałem sie wieszczy krachu). Bledem bylo nie wejscie w to ponownie za 63 gdy jednak rosło (co zrobilem w przypadku PZU). Ogolnie sporo walorow z wig20 wyglada ze najgorsze przed nimi lpp (salby raport), allegro (tani amazon) tylko kiedy te banki beda sie korekcic, moze
@affairz:
Po części masz rację, ale patrzysz w krótkim terminie.

W marcu 2020 to kupowałem banki i PZU, bo było tanie, patrząc przez kolejne miesiące to się ze mnie śmiali żem frajer, bo dalej spada, a teraz takie PEO już ma ponad 100% zysku

Na wszystko przychodzi czas i na gaming pewnie też znowu przyjdzie i wtedy na tej portfel będzie się inaczej patrzyć.

Chociaż tak, szału portfel nie robi i
@Mysciak: dobra ale zobacz 1 rzecz. też kupowałem banki tylko nie w marcu a trochę później i teraz weźmy np. mbank który mam, odpalasz bankiera, klikasz wykres MAX
- ostatnie 10 lat kurs bujało między powiedzmy 100 a 500 zł, ja kupowałem za trochę poniżej 200 zł
- teraz weź Jaroszka co kupił np 11bit studios za 510 zł, zobacz jak ta cena wygląda na wykresie dotychczasowym, pomijam że aktualnie ok