Wpis z mikrobloga

Kolejna nadzieja antyszczepionkowców upada (po Lukaszence).
Dopiero co jeden z czołowych aktywistów Komarenko wychwalał rzekomą swobode antycovidovców w Rosji gdzie nie sa oni niby szykanowani i obrażania jak w Polsce a tu wchodzi tam segregacja covidova.
W obwodzie leningradzkim wstep do kin, teatrów itp tylko po szczepieniu lub z testem.
Każdy państwowy pracodawca ma udokumentowac zaszczepienie (lub fakt przechorowania covid) pracowników na poziomie 100%. Bez tego pracownik musi dostarczać test co 72 godziny, albo nie może pracować.
Powyższe dotyczy też pracowników prywatnego sektora w transporcie.
Co ciekawe zaszczepienie sie zachodnia szczepionką nie uprawnia do otrzymania ''paszportu'' i trzeba przyjąć akceptowane rosyjskie lub chinskie preparaty.
źródło https://tourism.interfax. ru/ru/news/articles/82466/ trzeba usunac spacje w adresie po kropce a przed ru bo wypok blokuje rosyjskie domeny

Jakby było tego mało czołowa osobistosc rosyjskiej tv Kisielov opowiedział się za zaprzestaniem świadczenia nieodpłatnych usług medycznych niezaszczepionym.
To nie koniec bo w Dumie jest już projekt zmian w prawie uznajacy szczepienie przeciwko covid za obowiazkowe i właczający je do kalendarza szczepień.

#covid19 #rosja
#neuropa #4konserwy
  • 18
  • Odpowiedz
Co ciekawe zaszczepienie sie zachodnia szczepionką nie uprawnia do otrzymania ''paszportu'' i trzeba przyjąć akceptowane rosyjskie lub chinskie preparaty.


@szurszur: Nieeee.... no bardzo logiczne. Przecież to nasi, którzy dali nam w łapę muszą zarobić. Nie może być tak, że ktoś się szczepi obcym towarem w obcym kraju. Musi to zrobić u nas tym na co my pozwolimy aby się numerkiw excelu zgadzały. LUDZIE NAPRAWDĘ JESTEŚCIE TAK TĘPI, ŻE NIE WIDZICIE, ŻE
  • Odpowiedz
@sidhellfire: dokładnie tak

szefo zakładu co stworzył idzie do kogoś ważnego z rządu z kim pił wódę od 16 roku życia, trochę gadu gadu, obiecuje jacht, daje walizkę kasy. Ministerek potem przepycha, że ma być dokładnie ta szczepionka i inna nie. Firma ma państwową kasę bo dla rządu kasa podatników to kasa niczyja i wsio. Wszyscy happy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: wspaniała historia, dodaj jeszcze smoki, żeby zapchać dziury fabularne.

Tam nie muszą się bawić w żadne takie fortele. No i jak wytłumaczysz chińczyka? Chcesz powiedzieć, że obca waluta jednak nie śmierdzi? Czyli że na zachodzie nie stać na przekupienie urzędnika w Rosji?

Nie no, wiadomo że "spiseg".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: no ty w ogóle z mentalnością ogólną, ale akurat gdybyś znał ruskie realia to mam własną teorię spiskową taką, żeś żaden dureń tylko rosyjski troll internetowy.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: xDDDDDD

naprawdę żenadę piszesz typie. Jest multum oligarchów w rosji, którzy dorobili się na interesach na boku z władzą ale akurat nikt by nie próbował robić interesu na szczepionkach... w służbie zdrowia... gdzie wał pogania wał... w rosji są oddziały, które istnieją tylko na papierze, całe skrzydła w trakcie budowy od 10 lat mimo że wciąż wyglądają jak dziura w ziemi mimo że są już na "finalnym" etapie ale tak,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: no właśnie, skoro istnieją całe oddziały na papierze to po wuj się bawić w fizyczną, aplikowaną obywatelowi szczepionkę, w której dystrybucję trzeba zaangażować tysiące osób postronnych? Serio dodaj te smoki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: nie jestem w stanie obrazić Ciebie i nawet nie zamierzam. Po prostu taka jest moja ocena. Z czym mam dyskutować? Z twoimi urojeniami, domysłami, fantazjami? Mówiłem już, że się nie kleją.

Rosja nie szczepi - dowód, że wirusa nie ma i jest spisek farmaceutyczny.
Rosja szczepi - dowód, że wirusa nie ma i jest spisek.
Ludzie myją się - spisek producentów środków higienicznych.
Mogę się zgodzić, że za dużo dramatyzowania
  • Odpowiedz