Wpis z mikrobloga

Aloe, szukam drewnianego blatu do biurka (do ramy, stelaża.. zwał jak zwał).

Chciałbym tani mikrowczep, o wymiarach 150-160 x 80 x 3-4 cm. Za Chiny nie mogę nigdzie znaleźć niczego sensownego.
Dodam, że potrzebuję dosyć jasnego koloru (większość pokoju zajmuje biały kolor) i też nie sram pieniędzmi, więc woskowanie za +150zł odpada.

Budżet to +/- 500zł.

Sprawdzałem na gepetto, tam nie mają reklamowanej brzozy, dąb zdaje się zbyt "żółtawy" i ciepły.
Castoramy, Ikee itd. mają zbyt wąskie blaty, albo zbyt "chude"(?).

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - niech się podzieli.

Aha... i najlepiej w Warszawie.

Dzięki

#blat #biurko #drewno
  • 7
@SprawcaZamieszania: łooo panie 1,5m blatu za 500zł? Może z sosny Ci się uda dostać w tej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale to musisz podzwonić po stolarzach co zajmują się schodami, parapetami itp. Ja tak kupowałem blat do kuchni. Problem jest taki, że z tego co pamiętam majster miał ograniczenie do szerokości coś około 70cm bo więcej maszyna nie łyknęła.
Druga opcja to znaleźć stare biurko/stół np.
@gajus21
na [https://gepetto.com.pl/blat-drewniany-na-wymiar/] jest 550zł za dębowy 150x80, wiadomo, że to nie jest lite tylko płyta wiórowa z obłogiem, ale nic więcej mi nie jest potrzebne

Wzorując się powyższym przykładem, myślałem, że może jest coś podobnego. Znalazłem stronę gdzie jeszcze tańsze mają takie blaty, bukowe, jesionowe itd. ale wysyłka 200zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mniej, dzięki za info. Też myślałem o zakupie jakiegoś starego mebla