Wpis z mikrobloga

Heh.. Próbowałam dodać nowego pokestopa (znana restauracja, bardzo ładna nie tylko w środku, ale i na zewnątrz, w oknach dla przechodniów są dostępne bardzo ładne zdjęcia do pooglądania), ale oczywiście został odrzucony... Czy jesteśmy skazani na place zabaw, "murale" legii i kapliczki przydrożne?

Zastanawiam się, czy oceniający czytają opisy i czy znają kryteria oceny. Co ciekawe, miałam bardzo różne kryteria odrzucenia - lokalizację (na zdjęciu był nawet numer domu na ulicy, nie wspominając o tym, ze restauracja jest widoczna i w street view i na satelicie jak byk), własność prywatna (no trudno żeby restauracja nie była, ale jest to przecież miejsce dostępne dla wszystkich, trochę zdrowego rozsądku by się przydało, skoro jest wymieniona jako dobry wayspot) i po prostu że nie spełnia kryteriów, ot tak...

Po prostu krew mnie zalewa na takie coś.

#pokemongo #wayfarer #niantic
Ewcik098 - Heh.. Próbowałam dodać nowego pokestopa (znana restauracja, bardzo ładna n...

źródło: comment_1634118400Ik9SgxV4yp5hqH5yZFAeuL.jpg

Pobierz
  • 7
Zastanawiam się, czy oceniający czytają opisy i czy znają kryteria oceny


@Ewcik098: nie i nie XD

Kiedyś mi wywalili nominację fontanny w parku (ozdobnej, przedstawiajacej dziecko z łabędziem), która została postawiona jakoś w poprzednim roku i w opisie dałem link do artykułu z lokalnej gazety + na sv były 3 panoramy z tego miejsca. Ale ale!!! Jedno przedstawiało stan sprzed kilku lat kiedy była tam jeszcze ruina, przed odremontowaniem.

Jakiś debil
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Ark00: @Ewcik098 gdzieś czytałem że dane miejsce aby znalazło się w grze musi mieć 50 pozytywnych opinii. Oczywiście ludzie nie znają kryteriów, i zazwyczaj robią byle szybko byle jak najwięcej aby zdobyć tylko ulepszenie. I pyk swoją nominacje do ulepszenia. Tak to działa. Są osoby które robią to dobrze, ale pewnie takich osób to są jakieś promile. Mi osobiście mnóstwo dobrych nominacji odrzucili, chociaż czasami może faktycznie były trochę naciągane. Jedynie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ewcik098: za to jak ktoś da ci co najmniej 3 gwiazdki to dostajesz pkt w pokemongo do medalu, ja osobiście na dzień dzisiejszy mam 213pkt a żeby zdobyć złoty medal trzeba 500, za platyne chyba 1500. Sama idea dodawania jest dobra bo wtedy puste miejsca są zajmowane i można je wykorzystać. Ale no sam przyznaj że w mieście gra się duzo, dużo aaaa, nie porównywalnie lepiej niż na wsi. I gdybyś
to czy w ogóle jest sens wstawiać nowe pokestopy?


@Ewcik098: sens zawsze jest, trzeba się tylko przyzwyczaić, że ktoś będzie miał inny punkt widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) i czasem po prostu trzeba wybrane miejsce wrzucac po kilka razy.

Nie wiem jak będzie z dodaniem restauracji bo ludzie będą odrzucać jako własność prywatną, ale jak budynek ma jakąś ozdobna elewację i budynek stoi przy chodniku, to możesz