Wpis z mikrobloga

@Samowski: Zesrali się, bo przynajmniej póki co nie da się grać jednym schematem i nie da się biec przez całe boisko spamując bridgami, krokietami itd XD a gameplay taki, że trzeba trochę ogarniać piłkę, zbudować akcje i pomyśleć, a nie #!$%@?ć skille jednym schematem na pałę XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 101
@Rifo: Dokładnie tak. No i da się coś ugrać bez nadużywania mety, w przeciwieństwie do tego, jak to co roku wygląda. Żeby tylko EA się nie ugięło pod narzekaniem tych błaznów...
  • Odpowiedz
@Rifo: ja to jakoś nie odczuwam tego o czym tu już nie jedna osoba pisała, że trzeba rozgrywać i budować akcje. Nadal drybling i sztuczki robią robotę
  • Odpowiedz
@chim3ra: a no fakt, tego nie wziąłem pod uwagę, jeszcze stary gen. To aż taka różnica w gameplayu jest? W przyszłym tygodniu chyba przedsiadka na nowy gen
  • Odpowiedz
@Samowski: tylko że meta w tym momencie to #!$%@? finezji z 20 metrów, która na zielonym wchodzi w 90 % przypadków, grałem z typem co nic innego nie potrafił, tylko się ustawiał z prawej strony i czekał aż się pomylę obrońcą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Psychol7: Problem w tym, że na starych generacjach i pc nie ma tego gameplay'u, jak na nowych generacjach.

@PLDan: No to fakt, finezje są do poprawy. Można skontrować to nie zostawiając miejsca przeciwnikowi lub ruszyć się bramkarzem, ale nadal jest to #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Samowski: to czy nie bedzie op zagrań, którymi wszyscy będą spamować, to się jeszcze okaże ( ͡° ͜ʖ ͡°) W 21 mata na nutmegach i bridgach się ustabilizowała dopiero po pewnym czasie.
Zresztą, imo każda poprzednia fifa była grą sprawiającą super zabawe jeśli grało ze sobą dwóch casuali. Im wyższy poziom i większe spocenie, tym gorsze odczucia z gry, ale też nie ma co się dziwić, że
  • Odpowiedz
@Elijahu:
Wiekszosc gier tak wyglada. Sam zarabialem na giercowaniu w paru gatunkach i poza gatunkami, gdzie faktycznie gra moze byc widowiskowa i ciekawa na wyzszych poziomach (druzynowe fpsy) tak w wielu po prostu sprowadza sie do abusowania mety i minmaxowaniu. Jak bardzo lubilem grac w karcianki (tylko w wiekszosci problem byl z p2w) tak kompletnie zerwalem z gatunkiem po 2 miesiacach grania competitive w LoRa, bo mimo updejtow itd. to i
  • Odpowiedz
@Samowski ja już nei gram od momentu jak ogarniesz jakiś schemat a oni wrzucają Update i już musisz grać zupełnie odwrotnie.
Ważne że kasa z futa się zgadza bo nagle op są niscy a nei wysocy itp
  • Odpowiedz
@Samowski: chwila chwila, chcesz powiedzieć że tegoroczna Fifa wygląda bardziej jak prawdziwa gra (budowanie akcji, podania itp.) a nie jak parada pajaców kiwająca i robiąca tricki przez cały mecz? Aż mi się zachciało pograć.
  • Odpowiedz