Wpis z mikrobloga

#moto #motoryzacja
Drogie Mirki, prośba o radę!
Szukam używanego samochodu w leasing, max 6 letniego do 100 tys. zł. Nie może być za duży bo na osiedlowym parkingu i tak już ciasno, ale jednocześnie musi być na tyle duży w środku żeby pomieścić z tyłu foteliki dla dzieci (rodzina 2+2). Problem jest taki, że sam jestem dość wysoki (196cm) i mało które auto spełnia ten wymóg. Obecnie mam Audi A4 B6 ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przy najbliższej wymiane fotelika na większy miejsca już za mną zabraknie. Rocznie robię około 35k km, głównie trasy. Do tej pory rozkminiałem pomiędzy Audi A6, Superb, Ford S-MAX/C-MAX, Mondeo...ale im więcej szukam i czytam tym bardziej nie wiem co wybrać
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pepeBAN: można powiedzieć że znam kogoś kto rozkminia taki sam problem i zakładał dwa auta superb i smax i finalnie smax jest szukany. Natomiast nijak to się ma do

Nie może być za duży bo na osiedlowym parkingu i tak już ciasno


Bo chyba więcej to tylko Ameryka, bo naprawdę są duże i mają dużo miejsca w środku
@Sl_w_k_1: jak dzieciaki dorosną to dopiero wtedy kupie auto 'dla siebie' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Profil_Internetowy: no tak, wymagania mam troche sprzeczne, więc z czegoś będe musiał zrezygnować. Mam opcje wynajmu miejsca w garażu podziemnym (a to rzadkość tu gdzie mieszkam - stara część Huty w Krakowie)...ale za 320zł/miesiąc także tego...Czy orientujesz sie prowadzi się S-Maxa? W sensie chodzi mi o wygodę manewrowania przy parkowaniu etc.?
@pepeBAN nowy drogi, i nie podoba mi sie, wole suv zeby nie schylać sie jak dzieciaki do fotelikow pakuje bo plecy mnie bola i wsiada tez sie wygodniej i tylna kanapa bardziej prosta, kobiecie w ciazy tez wygodniej. Smigalem kodiaqem niestety diesel tylko maja i no wielki jest, zbiera sie okej ale to bylo 2.0 tdi 200 koni chyba i szalu nie ma jak na ta bude, fotele rs za male jak
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: spoko, ma to sens. Akurat wspomniane przez Ciebie mankamenty S-Maxa dla mnie są ok. Kuga też mi się podoba, tyle że no własnie...jak tam jest z miejscem? Obawiam się jak to będzie przy moim wzroście i dwóch fotelikach z tyłu...no nic, będę musiał też Kugę obejrzeć :)