Wpis z mikrobloga

Mirki obejrzałbym sobie coś w stylu Teatru Telewizji. Gdzie większość akcji toczy się w jakiejś ograniczonej przestrzeni, a najważniejsze jest to co się mówi i to co się dzieje na tym małym obszarze, a nie wybuchy i efekty specjalne. Podobnie skonstruowana była Nienawistna Ósemka od Tatantino, która bardzo mi się podobała.


¯\_(ツ)_/¯

#film #telewizory #teatr #teatrtelewizji #nienawistnaosemka #quentintarantino #tarantino
S.....y - Mirki obejrzałbym sobie coś w stylu Teatru Telewizji. Gdzie większość akcji...

źródło: comment_1634154774XH48znl8Hb3NvYEpIALcpO.jpg

Pobierz
  • 16
mocno nawiązuje do filmu The Thing


@Donmaslanoz14: też lubię i wielokrotnie oglądałem ale to jednak trochę inny klimat.

Różnica taka, że to horror sci-fi, ale raczej powinno ci się spodobać, chociaż wybuchy i efekty specjalne też są.


@Donmaslanoz14: sci-fi też lubię ale własnie raczej te stare, a nie nowe gdzie są same wybuchy i faceci w rajtuzach.
@SlimKirby: "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", "The Place" (2017), trochę mniej ale "Bar" (2017) też się łapie. Jeszcze fajne było "tajemnica szczęścia (2018), ale nie czytaj opisu na filmwebie, bo zdradza główny wątek, który powinien zostać zakryty.

Chyba coś ze mną nie tak skoro w czasach gdy rekordy bije kino bohaterskie ja wolę oglądać jakieś przegadane niskobudżetówki?


jesteś cudownie wyjątkowy i wszyscy tu strasznie Cię podziwiamy ( ͡° ͜
Chyba coś ze mną nie tak skoro w czasach gdy rekordy bije kino bohaterskie ja wolę oglądać jakieś przegadane niskobudżetówki?


@SlimKirby: Ile można oglądać gości biegających w rajstopach z jakąś maską na twarzy? Dziś aktor niepotrzebny, potrzebny kaskader.

Co do tych rozterek to raczej oznaka normalności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SlimKirby: "Rzeź" Polańskiego na podstawie sztuki "Bóg Mordu". I sztuka i film super. Tytuł trochę myli, bo to tylko jedna parka przychodzi do drugiej parki wyjaśnić zachowanie dziecka. Półtorej godziny gadania 4 osób. Zajebiste.

Ogółem szukaj filmów na podstawie sztuk teatralnych. Teatr TV poza tym bywał na torrentach i chomiku.