Wpis z mikrobloga

Czy nie uważacie, że Stanowski może zepsuć cały kanał sportowy, pakując naiwnych widzów w swoją piramidę finansową. Przecież z tego może powstać jakaś zadyma. To miałbyć kanał sportowy dla fanów sportu, teraz on pcha w to swoje ciemne interesy, szczególnie, że doradza mu pewien hazardzista i pewne podejrzane typki. W pewnym momencie tym zajmie się prokuratura, to jest pewne, a kanał sportowy ucierpi.
#kanalsportowy #stanowski #scam
  • 26
@93michu93: ja ci mówię czemu porównanie państwa do Stanowskiego jest inwalida - bo Stanowski to zabawa, a państwo i jego działanie to chyba najważniejsza rzecz w życiu jaka cię dotyczy, a nie czy chodzenie do teatru jest zbędne czy niezbędne do życia xD Nie uważasz że pisanie że chodzenie na wybory a kupowanie akcji klubu to są rzeczy w #!$%@? różne?

@Zetembe: ale rozróżniasz sytuację gdzie zysk jest niepewny ale
@Zetembe: Ty sam swoich definicji nie znasz bo piszesz o niepewnych zyskach, a od początku wiadomo i co podkreślam, co podkreśla też sam stanowski, że zysków nie będzie na pewno. Jak można pisać o niepewnych zyskach skoro one nie są nawet takie bo ich nie będzie na pewno? Może stosuj się do definicji ktore sam podajesz xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p0lybius: a Ty rozumiesz, że jak ktoś inwestuje w wymianę okien w biurze to nie ma zysku per se z tego, ale to wciąż inwestycja czy Twój mózg po prostu nie jest w stanie ogarnąć czegoś tak abstrakcyjnego? :P możesz odpowiedzieć sobie w myślach, bo jesteś tak męcząca osoba, że rozmowa z Tobą jest przykrym obowiązkiem.
@Zetembe: oczywiście że ma wtedy zysk, bo w najlepszym przypadku ma cieplej w biurze a w najgorszym jest to amortyzacja budynku lub zwiększenie jego wartości poprzez użycie nowych materiałów budowlanych lub wyposażenia. Remonty to utrzymanie stanu budynku lub jego polepszenie, co jest inwestycją. W kupnie akcji KTSu wartości dodanej w czysto ekonomicznym sensie nie ma dalej bo xD

Polecam lekturę książki do mikroekonomii XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@p0lybius: a prosiłem, żebyś sobie w myślach odpowiedział.... () błagam, nie wołaj mnie jak robisz kurtyzane z logiki, bo czuje wstyd za gatunek ludzki.