Wpis z mikrobloga

A gdybym powiedział Wam, że w dzisiejszym rozdajo będzie książka o kobietach w polskim światku przestępczym?

Mowa o tytule: Masa o kobietach polskiej mafii

a oprócz książki:

- kubek i długopis z logo JakDorobic – żeby kawusia była jeszcze pyszniejsza
- podkładka pod mysz renomowanej marki Manta – plus tysiąc do skilla we wszystkim
- płyta DVD-R Sony o pojemności 4,7 GB (do nostalgicznego wspominania dawnych czasów – możecie sobie nagrać playlistę do samochodu)
- kod licencyjny na system antywirusowy McAfee Mobile – w końcu safety first

Kilka cytatów z ksiązki:

w ich życiu było tyle samo szampana, co łez

Bycie gangsterem w jej środowisku stanowiło najwyższą formę rozwoju społecznego - można było zostać albo lumpem, albo wzbudzającym strach gościem z "miasta"

Powiedzmy sobie szczerze: w pruszkowskim Żbikowie wierność męsko-damska była pojęciem względnym. Tam się wszyscy dymali ze wszystkimi. A zdobycie nowej partnerki nie stanowiło żadnego problemu. Jeśli zorientowałeś się, że kobieta jest akurat wolna, wyciągałeś flaszkę, pyk, pyk, dwie lufki i już byliście razem. Aż do następnego rozdania.

Zasady rozdajo:
– Klikacie plusik
– [Sprawdzacie nasz ranking platform krypto z bonusami na start]( https://jakdorobic.pl/gdzie-kupowac-kryptowaluty/)
– Odpowiadacie na pytanie: Uważasz, że warto oszczędzać? Jak i po co? Uzasadnij

Wyniki ogłoszę w najbliższą środę wieczorem.
Wysyłka kurierem DPD na koszt organizatora
Przy okazji przypominam o kodzie zniżkowym (-33%. na przesyłki krajowe DPD dla czytelników bloga.

#ksiazki #czytajzwykopem #rozdajo
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
JakDorobiccom - A gdybym powiedział Wam, że w dzisiejszym rozdajo będzie książka o ko...

źródło: comment_1634393193LfGG1jlmWJwzYMVQ5oxgAT.jpg

Pobierz
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: jeżeli ma się konkretny cel/zarabia się dużo to warto oszczędzać. Jeśli zarabia się mało to też warto zebrać zabezpieczenia w przypadku np. utraty pracy czy innych zdarzeń losowych. Samo zbieranie dla samego zbierania pieniędzy nie ma chyba większego sensu. Bo po co pieniądze jak nie ma żadnego pomysłu na ich wydanie? Bez sensu się katować jak Scrooge (czy jak mu tam było). Trzeba korzystać z życia ( ͡° ͜
@JakDorobic_com: warto ale z głową, żeby nie stracić na inflacji. Po co? A no każdy ma różne cele. Ja lubię oszczędzać dla samego faktu oszczędzania, a korzyści wychodzą przy okazji. Np. oszczędności dają mi spokojną głowę w razie zdarzeń losowych
Oczywiście, że warto oszczędzać. Jak? Każdym sposobem, dywersyfikacja to jest słowo klucz. Po co? By na starość szklankę wody podawała seksowna dziewczyna w skąpym stroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JakDorobic_com: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: polecę największym klasykiem, mianowicie warto oszczędzać na własną emeryturę. Przy obecnej demografii i systemie emerytalnym to konieczność. Sam jestem w trakcie budowy zdywersyfikowanego portfela składającego się po części z nieruchomości, obligacji, ETFów, metali szlachetnych.