Wpis z mikrobloga

ale urojenia. Pierwsze gdy katolicy zabraniają gejom brać ślub.


@Pierorzek: Urojenia i to grube. Jakby katolicy bronili gejom ślubów w swoich stodołach przy śluback kościelnych to krzyżyk na drogę, a oni wciskają się też w śluby cywilne w instytucjach, które miały być obojętne światopoglądowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie znam też lewaka, którego cieszy mordowanie ale znam prawaków, którzy lubią przypisywać całej grupie zachowania pojedynczych jednostek i
@Pierorzek: katolicy zabraniają brać gejom ślub przez religie, tak samo jak w przypadku muzułmanow. ślub bierze mężczyzna i kobieta bo jego owocem z zasady ma być potomstwo i chyba nie musze tłumaczyć dlaczego go nie będzie w przypadku ślubów gejów

rodzina muzułmanów przyjezdzajaca do kraju nie ma wpływu na prawo? a wiesz co to jest demokracja? xD
jak w takiej Marsylii we Francji muzułmanie glosują na swoich muzułmanskich przedstawicieli to nie
@milliebobbybrown666: to dlaczego legalne jest branie ślubu osób bezplodnych, a także starszych? Po 50roku życia a nawet wcześniej zgodnie z twoją logiką slub nie ma sensu.

Poza tym homoseksualiści mogą dziecko adoptować, mieć z poprzednich związków a także zrobić np z pomocą in vitro lub surogatki.

Jakoś w innych krajach dało się umożliwić śluby homoseksualne. Nikogo nie obchodzą śluby kościelne, tam sobie możecie dopuszczać kogo chcecie.

i myślisz, że wrogie nastawienie
to dlaczego legalne jest branie ślubu osób bezplodnych, a także starszych? Po 50roku życia a nawet wcześniej zgodnie z twoją logiką slub nie ma sensu.

Poza tym homoseksualiści mogą dziecko adoptować, mieć z poprzednich związków a także zrobić np z pomocą in vitro lub surogatki.

Jakoś w innych krajach dało się umożliwić śluby homoseksualne. Nikogo nie obchodzą śluby kościelne, tam sobie możecie dopuszczać kogo chcecie.


@Pierorzek: celowo napisałem że z zasady.
@milliebobbybrown666: wiesz, że Polska nie jest krajem wyznaniowym? Więc argument, że nie będzie ślubów gejów bo w Biblii coś tam coś tam nie jest zbyt udany. Jak twoje sumienie razi taki ślub to go nie bierz, a nie narzucasz swoją moralność innym.

które badanie masz na myśli? Bo ja pamiętam jedno gdzie pytano rdzennych mieszkańców o podejście do muzułmanów. Najlepszą opinię mają w krajach gdzie jest ich dużo a najgorszą tam,
@Pierorzek: > wiesz, że Polska nie jest krajem wyznaniowym? Więc argument, że nie będzie ślubów gejów bo w Biblii coś tam coś tam nie jest zbyt udany. Jak twoje sumienie razi taki ślub to go nie bierz, a nie narzucasz swoją moralność innym.

ale ja też moge powiedzieć, że to ty mi próbujesz narzucać swoją moralność, próbując wprowadzać śluby gejów, to nie jest żaden argument

https://www.bbc.com/news/world-europe-45269764 tutaj masz ciekawy wpływ multikulturowosci
@milliebobbybrown666: w jaki sposób cudzy ślub po drugiej stronie kraju narusza twoją moralność?

w tym samym artykule masz napisane, że od kryzysu w 2015 roku ilość gwałtów spadła o 12%.

W ciągu roku Szwecja przyjmuje 50.000-100.000 osób, pewnie są ich tam juz miliony. W twoim artykule czytamy

(przetłumaczyłem go teraz przez google żeby nic nam nie umknęło)

"

Program Mission Investigation, który ma być transmitowany w środę przez SVT, powiedział, że
P.....k - @milliebobbybrown666: w jaki sposób cudzy ślub po drugiej stronie kraju nar...

źródło: comment_16345546500YKIvN58LrsTmHyRMgYeJ3.jpg

Pobierz
w jaki sposób cudzy ślub po drugiej stronie kraju narusza twoją moralność?


@Pierorzek: już ci napisałem. w biblii i koranie wprost jest napisane, że ślub osób tej samej płci obraża boga, więc dlaczego oczekujesz, że taki kościół który opiera swoje nauczania na biblii zaakceptuje takie śluby? przecież to jest irracjonalne i nie rozumiem dlaczego w ogóle muszę to tłumaczyć

https://canadafreepress.com/article/muslim-migration-and-rape-statistics-in-europe

London, with its great diversity, has the highest rape rate within
@milliebobbybrown666: oczekuję, że świeckie państwo nie będzie ustalało prawa na podstawie książki sprzed 2k lat.

Na tej stronie nie ma żadnego źródła tych informacji a sama strona składa się niemal wyłącznie z clickbaitow i artykułów z d0py.

Poza tym korelacja nie oznacza przyczynowości.

Islam za gwałt kara śmiercią a cudzołóstwo jest straszny grzechem. Nawet gdyby gwałcili częściej to pomimo tego, że są muzułmanami, a nie z tego powodu. No i nie
P.....k - @milliebobbybrown666: oczekuję, że świeckie państwo nie będzie ustalało pra...

źródło: comment_1634599542FIkvyBIzc0kBIIIwDUFBZD.jpg

Pobierz
@Pierorzek: > oczekuję, że świeckie państwo nie będzie ustalało prawa na podstawie książki sprzed 2k lat.

już ci to tłumaczyłem z 5 razy, nie chce mi sie kolejnego. ślubów kościelnych dla gejów nie będzie bo nauczanie kościoła jest opartę o biblię w której wprost jest napisane, że to obraża boga.

Na tej stronie nie ma żadnego źródła tych informacji a sama strona składa się niemal wyłącznie z clickbaitow i artykułów z