Wpis z mikrobloga

The Tale of the Mighty | XL | Sir Mullich & Catherine
456 - 1 = 455

Nawet fajna mapka, ale nie zbalansowana. Generalnie chodzi o to by wbić się na środek i robić smocze utopie (wymagany lvl do przejścia 20), zajmować zamki i będzie dobrze. Wziąłem dyplomację i dobrze na tym wyszedłem, czarne smoki chętnie się przyłączały strzegące smoczych utopii + inne stwory. Zdecydowanie możliwym byłoby wymaxowanie statów, ale szczerze mówiąc nie chciało mi się :). Za zadania możemy otrzymać nawet Fly + DD, czy za czyszczenie skrzynek z 40 fearie dragons +5 statów (a jest ich kilka). Skupiłem się na realizacji zadania (wyeliminowanie azure dragons 500-999) niż wykończeniu przeciwników. Minusem jest fakt, iż środkowa strefa to w całości przeklęty teren, więc nie wrócimy TP. Każdy z bohaterów ma mega mocnego sojusznika za bramą (w strefie środkowej - z jakimiś 300 jednostkami 7 poziomu), do której trzeba się dostać. Ponieważ dostałem się tam pierwszy z mega statami (a namioty są obok strażnic) to wykończyłem ich :). Fajna mapa, ale powtórzę się, bez balansu, smocznych utopii jest chyba z 20, w centrum. Wymagany lvl to zejścia do finałowej planszy to 45 (bardzo wysoki), ale sporo drzew wiedzy robi robotę. Raczej nie polecam.

#tysiacmaph3
Pobierz
źródło: comment_1634406869bwc97rjNR5ZheWmjkYEbdH.jpg
  • 4
@Matemit: To nie jest mapa fabularna, to single player i jakaś losowa mapa. Kampania to inna para kaloszy :)
Anyway, fabuła jest powiązana z starszymi wersjami, jak i serią Might and Magic. Generalnie to sporo pisania - ojciec Katherine zostaje zabity, staje się lichem, ale staje się zbyt potężny, zarówno dla dla nekromantów, jak i Erathii, więc nawiązują sojusz. Huh, generalnie sporo jest tego :)