Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent
nie żeby zielonka od rana spamowała antycovidowymi postami, wy chyba nie znacie własnych definicji i odrzucacie zgłoszenia. jeszcze pewnie ja bana dostanę, bo wam wypomnę, a zielonka niech spamuje dalej

Nieprawidłowe 4 godz. temu przez cfO
Nieprawidłowe 4 godz. temu przez 8s6L
Jak definiujemy "Treści reklamowe, spam, flood"?

- flood rozumiany jako wielokrotne powtarzanie tej samej lub podobnej treści;
- natarczywe publikowanie identycznych lub podobnych treści mających na celu utrudnienie innym użytkownikom dotarcie do interesujących ich komentarzy, wpisów i znalezisk;
- natarczywe publikowanie tych samych materiałów/treści w celu zwiększenia ich popularyzacji;

zasrane gorące wyzywaniem #koronawirus od debili mi utrudniają korzystanie z serwisu akurat, zaraz się tu kółeczko wzajemnej adoracji zrobi jak ci co wrzucali na nocnej cp, bo #moderacja nic nie robi
Illidank - #moderacjacontent 
nie żeby zielonka od rana spamowała antycovidowymi pos...

źródło: comment_1634476158linhSn5UnO3S9KhUQbW283.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Illidank: A ja jestem jakiś spokojniejszy jak widzę na tagu wysrywy szurów a nie covidian. Tak sobie przypominam, że covidianie mają na świecie dużo więcej władzy w mediach i rządach, ale w Polsce jakoś normalnie.
  • Odpowiedz
@Illidank: Zgłaszałeś już moje znaleziska w tym samym temacie z Australii? Bo dzisiaj wrzucam kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rabusek: wrzuc no cos z unii szuropejskiej, rumunii bulgarii ukrainy i rosji. Najmniej wyszczepione kraje 2 tys trupow co dzień i nowe wspaniale rekordy, a szury pandebile nabraly wody w usta i cisza w temacie.
  • Odpowiedz