Wpis z mikrobloga

@Admiral16: w dłuższej perspektywie to raczej nie, posiadam fotowoltaikę więc rachunek za prąd mnie nie bardzo interesuję, tak jak wspominał @diogene mogę sobie na nim postawić proxmox'a i stworzyć wiele wirtualnych maszyn w różnych celach to też jest bardzo duży plus takiego rozwiązania
@diogene: "prawie bezglosnie" nadaje sie do postawienia w pokoju corki na szafie czy raczej nie?
spojrzalem krotko na strone tego wynalazku i spodobaly mi sie bardzo. celowalem w mala szafe rackowa i wstawienie na poczatek dwuprocesorowego hpe prolianta 9 genneracji tylko nie bardzo mam miejsce na szafe i boje sie troche tych wbudowanych wentylatorow :)))) takie male ustrojstwa rozwiazalyba moje problemy :)
uzywasz ich w trybie 24h/dobe 7 dni w tygodniu?
@brudny: mam je od kilku miesięcy i ogólnie zero problemów. Jak przytkniesz ucho to słychać wentylator, ale jest delikatny szum a nie jakieś rzężenie, a z odległości powiedzmy metra już w ogóle go nie słychać. Tak dokładnie to mam wersję UM250 z procesorem V1605B i oczywiście tylko SSD w środku
@diogene: wyglada to zajebiscie. z tego co widze to mozna bez dyskow i ramu kupic co jest wogole zajebista opcja :) spojrzalem na ten model co podales i pierwsze zdanie wogole mnie rozbilo bo akurat mieszkam w DE :)
Please Note: UM250(Without RAM & SSD) is currently only available in German warehouses. Only EU ADAPTER available.
musze sie temu przyjrzec w wolnej chwili i jesli wyzsze modele mozna rowniez bez ramu