Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 232
Wiecie, że za równy miesiąc NFS Underground będzie miał już 18 lat?

Ja się pytam gdzie ten czas tak zleciał. Pamiętam jakby to było wczoraj, gdy ojciec mi to kupił a ostatecznie graliśmy całym osiedlem na jednym kompie na różnych profilach.

Nie zapomnę momentu, gdy stary odblokował turbo i wrzucił do civica, opowiadał wszystkim przez dobry tydzień xD

Piękne czasy

#gry #nostalgia
bruhh - Wiecie, że za równy miesiąc NFS Underground będzie miał już 18 lat?

Ja się p...

źródło: comment_1634535677M3VG2wqCQpS2dLOim9p1uz.jpg

Pobierz
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@MajorMichalek: ja jestem zdania że gier legend sie nie dotyka. Zrobili by remaster i pewnie ludzie po 20 latach byli by zdziwieni co taka #!$%@? grafika, fizyka itd. ta gra miała swój sens i hype właśnie te 20 lat temu, dzisiaj to już zabytek.
@Kami-chan: most wanted też był zajebisty, ale klimat Undergrounda jest nie do pobicia. Jak wyszli szybcy i wściekli 2 byłem taki podjarany a potem sam mogłem
@bruhh: Ja miałem dobry mindfuck bo most wanted chodził mi lepiej na kompie niż undergroundy mimo że nowsza gra, najgorzej było z U2.. to ciapało wręcz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@msichal: Ram dam dam xdd ale to było dobre ogólnie cały soundtrack był zajebisty i klimacik trzymal. Pamiętam jak moja ciotka wtedy lat 18 przyjechała ze swoim chłopakiem Holendrem z Niderlandów do nas na wakacje. Jej chłopak zobaczył w co pykam i zaczął sam #!$%@? cały urlop ze mną w NFS. Tak się podjaral że po tygodniu dał do tuningu swoją corsinke która przyjechali. Założył do niej podwójną rurę wydechowa, przyciemnił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bruhh: ja pierwszy raz grałem jako ministrant po kolędzie bo mama innego ministranta ,aprosila.nas z księdzem na kolację. Piękne czasy, ale druga część imo lepsza
@bruhh: Ale mnie teraz zniszczyłeś, byłem pewien że to gra z czasów wczesnoszkolnych a wychodzi na to, że jak w to grałem to miałem jakieś 17/18 lat. Czyli wychodzi na to, że żeby pograć w Most Wanted nie urywałem się na wagary tylko grałem po pracy:/
Edit: sprawdziłem i to duuuużo już pracowałem jak wyszło MW. A myślałem, że z kumplami w szkole o tym gadaliśmy.