Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie PS5,XBOX X, PC
W dużym skrócie przerobiłem sporo pctow, na podzespolach się znam pstatni pc rtx 2080/i9/32ram solidna maszyna, lecz jakiś czas temu - sprzedana
DO SEDNA, Stoje przed wyborem Kupna jednego z tych dwóch konsol, albo po prostu Mocnego PC, czy konsola nowa czy używana to samo z PC, to nwm, konsola raczej nowa pc używkę moge powijac dobra, potrzebuje czegoś do grania rozrywki, czasami zabicia czasu itp, W co celować ?
Mam dzialanosc także FV vat 23 jak najbardziej mi na reke

#konsole #pcmasterrace #xkom #informatyka #monitory #komputery #pc #gaming #ps5 #xbox #xboxseriesx
  • 34
@Czapelek tak sobie tłumacz. Piszesz do gościa co miał w domu niemal wszystko co wyszło od PlayStation, dreamcasta, n64, jaguara i resztę. Pctow z racji zawodu ponad 100 i wiem co mówię.
@jozinzbazin_bozy: bierz konsolę, nad kompem się nawet nie zastanawiaj, nie warto przy tych cenach. Co do konsoli która lepiej wybrac to już sam musisz ocenić po grach, jeśli podobają Ci się exy od Sony to bierz ps5, jeśli podoba Ci się duży wybór gier w gamepassie to bierz klocka. Obie konsole to świetny zakup i najlepiej wybierać pod względem gier które można na nich ograć.
@wojciet: Ale Ty porównujesz siebie do reszty świata czy jak? Bo nie czaje, a liczby sa nieubłagane i to że jest więcej graczy na PC niż na wszystkich konsolach to różnica :D Ponad 100 pecetów i z każdego korzystałeś ? :D
@wojciet: #!$%@? głupot to, ze składałeś kompy czy się nimi zajmowałeś to nie jest "używanie komputera" ale widzę, że nie porozmawiamy bo to nie ma sensu bo jedynie jest twoja racja :)
@Czapelek w tym momencie w sypialni w około mnie są 3, w kancelarii obok mam 2, w jadalni stoi Dell a w salonie pod stolikiem leży laptop Toshiba. ,Z każdego złomu korzystam. Warsztat pominąłem. Pewnie leży tego więcej ale nie chce mi się myśleć. I tak grubo ponad 20 lat a się uzbiera spokojnie ponad 100
ponad 100mln graczy na steam vs 30mln na konsolach :)

@Czapelek: Skąd bierzesz te głupoty? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko poprzedniej generacji (PS4, PS4 PRO, Xbox One, One S i One X) sprzedało się grubo ponad 150 mln sztuk, możliwe, że nawet do 200 mln. Obecnej, mimo ogromnych problemów z dostępnością, już około 20 mln.