Wpis z mikrobloga

@asenjo: jak to taki lajtowy środek ktorym nie da się naćpać to normalnie Ci lekarz wypisze przecież, co Ty narkomanie tutaj kręcisz? Zamotałeś się we własnych kłamstwach już na początku tego przekrętu, przejrzałem Cię.
z fartem elo
Ja rozumiem ze jesteś cpunem i dla ciebie to nic. Ale stary XD nie ma wgl takiej opcji. I da sie tym zgrzać jak skooorwysyn jak bie masz tolerki na opio. Nie ma wgl takie opcji ze bez zaświadczenia ze jestes na odstawce ze to dostaniesz
@asenjo: Mordeczko, bupra to moze nie działać lub działać „medycznie” odstawkowo na jakiegos opiowraka co schodzi z dawek rzędu 200mg morfiny dożylnie xddd znajomego wygrzalo po pół tabletki czy tam plastra na kilka dobrych godzin. Moze jakiegos wałka dostałeś No chyba ze prosto z blistra wyciagales tabse i masz pewność ze legit. Wgl skąd sobie wziales ze dostalbys tak o e receptę z takim opio? Przecież to jest na różowa receptę,
@shelkofy: bunondol nie jest na rozowa recepte. ja nie mam jakiejs duzej tolerki (chyba). po prostu na programie metadonowym zmniejszyli z dnia na dzien dawke o polowe i #!$%@? dramat. 3mg metadonu/doba leci, bylo ponad 6
@asenjo: No to chyba mamy odpowiedz w czym problem. Jak bierzesz metadon to jestes nasączony syropem 24/7. Nie bardzo masz wtedy możliwość porobić się opio jedynie jak mówisz byle zaleczyć skręt jak zmniejszyli dawkę syropu. Tak czy tak bupry od tak nie wystawią ale w twoim przypadku mysle ze mógłbyś cos ugrać jakbyś zagadał do doktorka od syropka chyba ze tam tylko piguły dają syrop i wynocha