Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jeżeli mam 26 lat ( jestem z rocznika 1995) to jest jakikolwiek sens zagadać do dziewczyny w wieku 18 czy 19 lat ? Wyglądam gdzieś na 3-4 lata młodszego Mam wygląd bardziej chłopaka niż mężczyzny. Wiem jak to wygląda - że typ grubo powyżej 20-dziestki chce się zabawić młodą dziewczyną. Prawda jednak jest taka, że nigdy nie miałem dziewczyny i ogólnie czuje mocny brak tego ,że będąc nastolatkiem w ogóle nie miałem żadnych głębszych relacji z dziewczynami w swoim wieku i jakoś tak mocno ciągnie mnie do 18-19 letnich dziewczyn. Serio , chciałbym być z taką dziewczyną, spędzać z nią czas ,rozmawiać i się o nią troszczyć. Nie chce w żaden sposób skrzywdzić. Czy da się znaleźć w miarę dojrzałą mentalnie dziewczynę w tym wieku ,abyśmy się dobrze dogadywali ? .Gdyby się udało to w przyszłości wziąłbym z nią ślub bo interesuje mnie znalezienie tej jednej , jedynej .Mówię to całkowicie serio. Zawsze chciałem i marzyłem o tej jednej dziewczynie na całe życie . Wiem ,że teraz są czasy ,że ludzie zmieniają partnerów ,ale mi coś takiego całkowicie nie odpowiada. .Pytanie tylko czy jakakolwiek taka młoda dziewczyna będzie chciała kogoś już nie takiego młodego i starszego o 8 lat jak ja ? Czy to jednak tylko kompromitowanie się i dla każdej będę za stary ? Niestety ,ale wydaje mi się, mam takie wrażenie ,że dla przeciętnej 18-19 latki taki 26 latek to nie jest ciekawa i interesująca opcja .Dziewczyny mają teraz spory wybór wśród rówieśników lub 3-4 lata starszych bo w Polsce jest niedobór dziewczyn.

#prokuratorboners

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616dea61820612000add45ab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Spoko. Moja (dziś - od lat stała) partnerka jest mniej-więcej o tyle młodsza. Startowałem też wcześniej do jeszcze zdecydowanie młodszych. Moim zdaniem różnica nawet 10 lat w związku jest zupełnie spoko. NATOMIAST obawiałbym się zupełnie innej rzeczy. Z natury u osób w wieku 15-25 zmiany tych "stałych" partnerów na kolejnych (niekoniecznie lepszych) jest dość częsta. Tu bym upatrywał większy problem.

P.S. Nie popadaj w nadmierne troszczenie się, bo młode
@AnonimoweMirkoWyznania: Miras, ale czemu masz nie spróbować? Próbuj! Czy da się znaleźć ogarniętą 18-latkę? Da się! Fakt, to trochę głupi wiek, hormony szaleją ale tym się nie przejmuj. No i szukaj w odpowiednich miejscach, ogarniętą dziewczynę prędzej znajdziesz w bibliotece niż w klubie 'Nokaut' na podlasiu. I tak prawdziwy sprawdzian dla Was to moment w którym zamieszkacie razem. Bo ile byście ze sobą nie byli, to dopiero wtedy dowiesz się ile
I wyluzuj. Laski nie lubią zdesperowanych facetów tylko szesliwych. Zostaw też pole dla kobiety, by mogła się postarać, powalczyć o Ciebie. Jak coś łatwo można dostać to tak już nie kreci ;)
Wiem jak to wygląda - że typ grubo powyżej 20-dziestki chce się zabawić młodą dziewczyną.


@AnonimoweMirkoWyznania: typie, rób co chcesz - podobają Ci się młode to spotykaj się z młodymi! Moja dziewczyna jest 8 lat młodsza i jedyne co słyszę, to zazdrość, a nie jakieś kocopoły, że umawiam się z małolatą xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mi się wydaje, że taka dziewczyna jest za mloda. Jeszcze nie wie czego chce i prędzej czy później odmieni jej się, będzie chciała spróbować inaczej, albo jako simgielka.. To czas na wyszalenie a nie już na coś poważnego co myślą osoby w twoim wieku