Wpis z mikrobloga

  • 146
@Aokx kuuurla, jak żyję na kawę w Starbucksie się jeszcze nie wybrałem, bo mi szkoda kasy, a co dopiero jakbym miał kupić nie tylko sobie, ale i jakiejś p0lce postawić drugą (°°
  • Odpowiedz
@Aokx: Tak się Wam wydaje dlatego wciąż walicie konia po nocach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) W parku to możnabylo najwyzej jabcoka #!$%@?ć na dwóch z ziomkiem, żeby później Ci na drina czy kino z laska starczyło
  • Odpowiedz
Spokojnie, już wkrótce zacznie się era podrywu na "zatankuj mi auto do pełna"


@Lolenson1888: wtedy nawet banany powiedzą "wiem mała, że mój stary obraca milionami, ale nie przesadzaj. Za bańkę 5l miałbym całą noc na roksie"
  • Odpowiedz
noo, jak na Orlenie


@Sasquatch15: @macan: Na Orlenie jest lepsza kawa niż w Starbucksie (tylko kiedyś poprosiłem pracownika, żeby zrobił mocniejszą, przestawił w ekspresie), podobnie w Żabce czy McD. W ogóle Starbucks nie ma dobrej kawy, nic nie straciłeś.
  • Odpowiedz
@randomactsofkindness: No to płać 20 zł za kawę, gdzie w kawiarni z tarasem możesz kupić ja za 10 zł i masz miejsce żeby sobie usiąść, ale jak płacisz to nie komentuj głupio ze ktoś jest polaczkiem bo nie daje się doić i nie płaci za coś więcej niż musi
  • Odpowiedz