Wpis z mikrobloga

Ale ale ośmiorniczki !!!! Wywalenie średniej krajowej na jedna usługę gastro to już spoko XD Jak ja gardzę pisowcami i ich #hipokryzja A znając życie i fakturowanie pewnych wydatków, by moc je wziasc na partie/firmę/instytucje - naczelni menel… a tfu przepraszam „nowe elity” pisowskie RP mocno pochlały ;)

#bekazprawakow #bekazpisu #polska #neuropa #ruchosmiugwiazd #dworczyk #aferamailowa #polska
grubson234567 - Ale ale ośmiorniczki !!!! Wywalenie średniej krajowej na jedna usługę...

źródło: comment_1634711517LJeavvHvy9AK8VLrJtP6wb.jpg

Pobierz
  • 12
@jaceks653: @i-marszi: skończcie już pie****ić o rzekomo chojowej opozycji xD
Bo chodźby na napletach stawali to nie przekonają pisowskiego betonu, który został w 2k15 na dobre i na złe już przekupiony przede wszystkim przywróceniem poprzedniego wieku emerytalnego i dorzuceniem 13, 14 emerytur - żadne argumenty ani afery pisowskie tego nie zmienią ani tym bardziej żadne starania opozycji
@NaczelnyWoody: Zgadzam się z tym, że istnieje beton, którego nie da się przekonać. Sama jestem oczywiście przeciwna temu, co pis odwala i pójdę na wybory po to, żeby zagłosować przeciwko nim. Opozycja jest beznadziejna, bo się nie potrafi ogarnąć, teraz Tusk wrócił to chociaż jest jakiś lider. Wcześniej ten Trzaskowski - niby spoko, wreszcie ktoś "niekościółkowy", ale jednak jak puszczali z nim jakieś wywiady na tvn no to na zasadzie, że
A jak ostatnio się widzieliśmy, to ich największym zmartwieniem było to co się działo na granicy z Białorusią.


@Marek_Licyniusz_Krassus: no i prawidłowo. za dwa lata w wyborach zarzuca temat gejów i znowu problem numer 1 beda geje i LGBTQWERt a nie chleb po 9 zł . #!$%@? z jedzeniem, ważane że LGBT siedzi cicho. Chwała andrzejowi i mateuszowi!( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NaczelnyWoody: czekaj czekaj? to co chce robić opozycja, bo ja nie widzę żadnego planu na gospodarkę, ogarnięcie państwowych molochów typu ZUS itd. Jedynie co robi opozycja, to krzyczy by na nią głosować żeby nie wygrał PiS i kołko popis się zamyka.
@cohontes: Brawo strategu szachów 5D za 5 złotych xD
Sugerowanie że przeciętnego zjadacza chleba (czyli 99% ludzi w tym kraju) interesuje ZUS, gospodarka, państwowe molochy xD
Jedyne co najwyżej interesuje to czy dorzucona zostanie 15 emerytura.

A co do PO to w kwestii gospodarki radziła sobie bardzo dobrze, zwłaszcza w czasach kryzysu gdy prawie cała Europa zaliczyła spadek a Polska była ledwo tknięta przez kryzys
@NaczelnyWoody: No ale mnie interesuje tu i teraz. Jak ogarną budżet, jak ogranicza socjal, jak poradzą sobie z energetyka itd. Nie widzę żadnych planów. Tylko górnolotne slogany i głosujcie na nas by PiS nie wygrał.
@cohontes: Jak zaczniesz gadać o gospodarce to zanudzisz przeciętnego wyborcę, jak zaczniesz grzać tematy światopoglądowe to od razu wszystkim odpie***** - takie mamy realia i społeczeństwo, dla kilku osób nie ma sensu marnować czas na mówienie o gospodarce bo nijak to się przekłada na słupki wyborcze