Wpis z mikrobloga

@sorek: Ja akurat kupiłem dla HZD, ale przez pryzmat tego co później ogrywałem to kupiłbym też dla Spidermana, Uncharted 1-4, Tsushimy czy TLoU 1 i 2. Za dużo dobrych tytułów by mnie omijało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sorek: Największy exclusive... sprzed czterech lat ¯_(ツ)_/¯


@greven: no i? GOW to wciąż TOP3 gier zeszłej generacji, jedna z najlepiej ocenianych gier ever.

Raz, że to jedna z najlepszych gier dostępna na nową konsolę Sony; dwa - gra nawet w premierę nie będzie miał 4 lat; zresztą co to 4 lata, Zelda BOTW czy Mario Odyssey są starsze, a nikt nie powiedziałby w takiej sytuacji, że to nie jest big
no i?


@Theos: No i to, że kto miał ograć tę część na konsoli, to już ograł.

Raz, że to jedna z najlepszych gier dostępna na nową konsolę Sony

Piszesz jakby to był jakiś ex PS5, który ciągnie sprzedaż konsol. To jest jedna z najlepszych obecnie gier Sony, prawda, natomiast lada chwila wychodzi jej kontynuacja - i to Ragnarok będzie raczej napędzać sprzedaż, a nie tytuł sprzed prawie czterech lat.

dwa
@sorek: Największy exclusiv to w sumie Spider-Man, nie GOW, bo to Spider-Man sprzedał się w największej ilości kopii. ;)
Ogólnie tak jak greven napisał, dla nich to jak najbardziej zrozumiałe posunięcie, że wydają te gry na PC. Widocznie tabelki w Excelu się zgadzają skoro dalej to robią. Jednocześnie jak komuś na PC stary GOW się bardzo spodoba i będzie chciał ograć Ragnarok jak najszybciej nie będzie miał innego wyjścia - będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ryszardzislaw: siłę dzieła nie liczy się przez liczbę kopii tylko kulturową moc. Równie dobrze można powiedzieć że roblox jest lepsza gra. Nie jest.

Gow to inna klasa, gra która z ludźmi zostanie na wiele lat, o spidermanie ludzie już zapomnieli
@sorek: No sorry, liczy się kulturą moc i ignorujesz to jak mega popularną postacią jest Spiderman i jak bardzo przełożyło się to na rekordową sprzedaż? I ludzie tak bardzo zapomnieli o Spidermanie, że przed premierą dwójki wydano jeszcze Milesa Moralesa?
Gow to inna klasa, gra która z ludźmi zostanie na wiele lat, o spidermanie ludzie już zapomnieli


@sorek: bez przesady, wiadomo fajna gierka ale totalnie nic nowego