Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Macie niezłe #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #squidgame #polityka #teoriespiskowe

PuW zobaczył film co uwidacznia elity i stwierdził że film uwidacznia elity specjalnie pod lasna latarnią.

Wg niego dla normików ten film jest głęboki bo uwidacznia elity, a dla elit ten film to śmianie prosto w twarz plebsowi. I o wiele więcej

Jak dla mnie gość juz leci jak alex Jones - nasze żółte napisy to prawda, reszta kłamstwo. Daj się tylko nam manipulować
EmcePomidor - Macie niezłe #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #squidgame #polityka #t...
  • 4
  • Odpowiedz
@EmcePomidor: Zasadniczo dla takich orędowników prawdy dla oświeconych są dwie drogi - albo zmądrzeją, spojrzą na swoją przeszłość krytycznie i pójdą dalej, albo zamykają się w bańce informacyjnej i pętli poklepywania po plecach, przez co zapadają się w coraz większe otchłanie szurostwa. A jak rozmawiasz już tylko z "oświeconymi", bo resztę uważasz za kłamców i manipulantów, to można nie zauważyć, kiedy się to dzieje.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Próbowałem, ale nie mogę się jakoś dokopać do tego, jaką tezę zasadniczo próbuje przekazać autor, bo przez cały filmik jest jakieś #!$%@? PJW o Żydach xD W sensie co w tym odkrywczego?
  • Odpowiedz
@TenTypZez: Niby chodzi o to, że wcześniej nie lubił Żydów, teraz lubi - zarzucają mu, że się sprzedał. Dla mnie to tylko niekonsekwencja i najmniejszy z jego problemów, ale dla turboprawaczków to poważny problem xD
  • Odpowiedz